Demet Baltacı ile 24 Ocak 2020 Cuma Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 24 Ocak 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 24 Ocak 2020 Cuma günlük burç yorumu ;

Venüs günündeyiz. Oğlak burcundaki Ay güne ciddi ve kararlı enerjiler veriyor. Geleceğimizle ilgili konular, kariyer ve sorumluluklar ön planda olabilir. Duygularımızı ifade etmekte zorlanabilir, daha karamsar ve melankolik hissedebiliriz. Sabah saatlerinde Ay, Satürn ve Plüton ile birleşecek. Görev ve sorumluluklarla ilgili oldukça kararlı ve hırslı olabilir, önemli işlerle ilgilenmek isteyebiliriz. Ancak Ay 05:08’den itibaren boşluğa girecek, sabah ve öğle saatlerinde önemli bir açı yapmayacak.

Bu gece yarısı doğacak yeniay öncesinde geçtiğimiz ayın konularına odaklanabilir, kontrol ve tamamlamalar yapabiliriz. Gün genelinde daha sakin kalmak, içe dönmek ve tefekkür çok faydalı olabilir. Kendimiz ve içinde bulunduğumuz koşullarla ilgili önemli farkındalıklar yaşayabiliriz. Ay 16:20’de Kova burcuna geçecek. Değişen enerji dinamikleri ile önümüzdeki iki gün toplumsal, evrensel konulara, bilim, teknoloji ve sosyal yaşama ilgilimiz artabilir. Gece saatlerinde Ay, Boğa burcundaki Uranüs ile dik açı yapacak. Huzursuz ve heyecanlı olabileceğimiz gece saatlerinde beklemediğimiz sürpriz gelişmelerle de karışılaşabiliriz.


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Tuvana Türkay ‘ın Paylaşımı Kafa Karıştırdı

Tuvana Türkay usta oyuncu Selçuk Yöntem’in yeni yaşını sarmaş dolaş bir pozlarıyla kutladığı paylaşımını aşk …

Naya Rivera ‘nın Cansız Bedeni Bulundu

Geçtiğimiz hafta çarşamba günü oğluyla göle açılan Glee dizisinin yıldızı oyuncu Naya Rivera’nın cansız bedeni …

Wayfair için Trendyol’dan açıklama!

Wayfair skandalı tüm dünya gündemine oturmuş durumda. ABD’de Wayfair adlı e-ticaret sitesinde ürünler üzerinden çocuk …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: