Demet Baltacı ile 30 Ocak 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 30 Ocak 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 30 Ocak 2020 Perşembe günlük burç yorumu ;

 

Jüpiter günündeyiz. Koç burcunda ilerleyen Ay güne girişken ve meraklı enerjiler veriyor. Sabah saatlerinde Ay, Kova burcundaki Güneş ile uyumlu görünüm yapacak. Duygu ve düşüncelerimiz arasında denge düşüncelerimiz arasında denge kurabileceğimiz sabah saatlerinde günlük işlerimizi de daha rahat planlayabiliriz. Özel ve sosyal yaşamda karşı cinsle ilişkilerimizde verimli olabilir. Yeniayda oluşmuş fikirler görünür hale gelip, önemli destekler bulabilir. Gelecek hedeflerimizle ilgili eyleme geçme, başlangıç yapma arzumuz güçlenebilir.

Bu dönemde enerjimizi kişisel hedeflerimiz, geleceğimiz iş, kariyer ve sorumluluklarımıza daha rahat yönlendirebilir, organize olabilir, istikrarlı güvenli ve dirayetli hareket edebiliriz. Koç burcundaki Ay, öğleden sonraki saatlerde Oğlak burcunda Jüpiter ile dik açı yapacak. Duygu ve düşüncelerimizi abartabiliriz. Kişisel inanç ve felsefelerimizi öne çıkarıp aşırı savunmacı olabiliriz. Duygusal ve dürtüsel tavırlarımızı bu saatlerde kontrol etmekte fayda var. Hem kendimizden hem çevremizdeki kişilerden beklentilerimiz artabilir.

 

İşte Burca Göre Süper Kahraman

 


Hakkında Yalçın

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Yeni Virüs Salgını Tehlikesi Bubonik Veba Nedir

Veba hastalığının bir tür farklı bir biçimi olan Bubonik veba ile alakalı detaylar gündemde araştırılıyor. …

Sen Çal Kapımı için Geri Sayım Başladı

Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinin 1.bölümü geç de olsan …

Ennio Morricone hayatını kaybetti

20. yüz yılın en tanınmış ve takdir görmüş film müzisyenlerinden  biri olarak görülen İtalyan besteci …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: