Demet Baltacı ile 4 Şubat 2020 Salı Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 4 Şubat 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 4 Şubat 2020 Salı günlük burç yorumu ;

Mars günündeyiz. İkizler burcundaki Ay, iletişim trafiğini aratırırken zihinsel faaliyetleri de öne çıkarabilir. Güne huzurlu ve keyifli enerjilerle başlayabiliriz. Özel ve sosyal ilişkiler hareketlenirken, işbirliklerinden fayda sağlamamız da mümkün. Bugün Balık burcundaki Venüs ve Oğlak burcundaki Satürn arasında etkinleşecek uyumlu görünüm ilişkilerimiz duygusal beklentilerimizde güven ve destek verebilir. Hayal gücümüz ve yaratıcı enerjilerimizi somut değerlere dönüştürmemiz mümkün olabilir.

Hassas ve duyarlı enerjilerruhsal ve sanatsal konulara ilgimizi artırabilir. Ailemiz, yakınlarımız ve sevdiklerimize karşı daha duyarlı davranabilir, onlarla birlikte olabiliriz. Su ve deniz kenarlarında bulunmak, açık havada ve doğada zaman geçirmek keyif verebilir. Hayvanlara ve ihtiyaç sahiplerine de merhamet edebilir, yardımcı olabiliriz. İkizler burcundaki Ay akşam saatlerinde, Kova burcundaki Güneş ile üçgen görünüm yapacak. Zihinsel faaliyetler, entellektüel paylaşımlar, sosyal ilişkiler bakımından hareketli ve verimli bir akşam geçirebiliriz. Yaratıcı fikirler üretmemiz ilginç bilgiler öğrenmemiz ve çevremizdeki kişilerle bol bol sohbet etmemiz mümkün.

Burçların Erkekleri Aşık Olunca


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Tuvana Türkay ‘ın Paylaşımı Kafa Karıştırdı

Tuvana Türkay usta oyuncu Selçuk Yöntem’in yeni yaşını sarmaş dolaş bir pozlarıyla kutladığı paylaşımını aşk …

Naya Rivera ‘nın Cansız Bedeni Bulundu

Geçtiğimiz hafta çarşamba günü oğluyla göle açılan Glee dizisinin yıldızı oyuncu Naya Rivera’nın cansız bedeni …

Wayfair için Trendyol’dan açıklama!

Wayfair skandalı tüm dünya gündemine oturmuş durumda. ABD’de Wayfair adlı e-ticaret sitesinde ürünler üzerinden çocuk …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: