Demet Baltacı ile 6 Aralık 2019 Cuma Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 6 Aralık 2019’u anlattı. Bakalım bugün bizi neler bekliyor. İşte 6 Aralık 2019 Cuma günlük burç yorumu ;

Venüs günündeyiz… Ay Koç burcunda ilerliyor. Günün erken saatlerinden itibare Ay, Oğlak burcundaki Jüpiter ile dik açı yapacak. Bu görünüm heves ve coşkumuzu artırabilir. Kişisel arzularda sabırsız ve girişken davranabiliriz. Bencil ve düşüncesiz tavırlardan uzak durmalı daha paylaşımcı olmmalıyız. Duygularımız güçlenerek dışarıya kolaylıkla yansıyabilirler.

İç dünyamızda yaşadığımız herşeyin çevremizdekiler tarafından rahatça görülmesi mümkün. Güçlü hisler beslediğiniz birine tutkularımızdan bahsedebiliriz. İlişkilerde heyecan ve coşkumuz artabilir. Bugün hem zihinsel hem fiziksel enerjimiz yüksek olabileceğinden dengeyi sağlamak için açık havada yürüyebilir ya da spor yapmak için kendimize zaman ayırabiliriz. Öğleden sonraki saatler özel fırsatlar da getirebilir. Yaratıcılığımız, neşemiz ve iletişim kabiliyetimizin artması, ilişkilerimizdeki olumlu havayı daha da güçlendirebilir. Çocuklarımız için sürpriz bazı etkinlikler de hazırlayabiliriz.

 

İyi bir gün geçirmeniz dileğiyle, hoşçakalın.


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Merve Boluğur ’un Bikinili Pozları Hayran Bıraktı

 Ünlü oyuncu Merve Boluğur uzun süredir ekranlarda uzak bir yaşam sürüyor. Geniş bir hayran kitlesine …

Pelin Karahan ‘ın Bikinili Pozları

Ailesiyle birlikte Bodrum’da tatil yapan güzel oyuncu Pelin Karahan sosyal medya hesabından paylaşım yaptığı bikinili …

Nez 5.kez Nikah Masasına

Şarkıcı 41 yaşındaki Nez 5.kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Ünlü şarkıcı teniz antrönürü olan Gökhan …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: