Ece Erken Canlı Yayında Aşkını İtiraf Etti

Ece Erken canlı yayında evli olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile  ilişki yaşadığını ilan etti. Ortada ne gizli ne de yasak bir ilişki var diye açıkladı, bunun sebebi ise aşk yaşadığı kişinin evli olması.

Beyaz TV‘de yayınlanan ve şu an aktif olarak sunuculuğunu yapmaya devam ettiği Söylemezsem Olmaz programı sunucusu Ece Erken canlı yayında hakkında çıkan dedikodulara cevap verdi. Bir nevi aşkını itiraf eden ünlü sunucu Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyelisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilişkisini itiraf etti.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu‘nun evli ve iki çocuk olmasından dolayı medyada ağır eleştiriler de alan sunucu bunun için “Ortada ne gizli ne de yasak bir şey yaşıyorum. Kısa bir zaman öncesine kadar sizlerle de paylaştım. İlişkimi çalışma arkadaşlarımdan aileme kadar herkes biliyor. Biz zaten birlikteliğimizi ortada yaşıyoruz” şeklind açıklama yaptı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu‘nun eşinden boşanma hazırlığında olduğu ve Ece Erken ile evleneceği söylentileri dolaşmaya başladı. Henüz Mahmutyazıcıoğlu bir açıklama yapmazken eşinin de nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu.

Yağlı Cilt Sorunu ve Çözüm Önerileri

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu sezonu hem gardıropların favori modellerini belirleyen hem de yeni …

İlk Buluşmada Unutulmaz Olmak İçin 7 Yöntem

İlk buluşmada unutulmaz olmak için 7 yöntemi sizinle paylaşıyoruz. Yeni biriyle ilk tanıştığınızda kendinizi unutulmaz …

Baştan Çıkarıcı Kadın Parfümleri

Tercih sebebi her ne olursa olsun cevabı her zaman merak edilen sorulardan biri baştan çıkarıcı …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: