Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu Aşkı Doludizgin

4-5 ay önce Ece Erken’in o zaman için evli olan Beşiktaş Spor Kulübü’nün eski hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile olan ilişkisi ortaya çıkmıştı.

Geçtiğimiz ay eşinden boşanan Şafak Mahmutyazıcıoğlu Ece Erken ile tekrar görüşmeye başlamış ancak bazı nedenlerden dolayı ayrıydılar. Sevgililer tekrar barıştı ve tatillerine Bodrum Cennet Koyu’nda geçiriyorlar.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Benan Mahmutyazıcıoğlu evliyken yuva yıkan kadın damgası yiyen Ece Erken eleştirilere dayanamamış sunucusu olduğu magazin programından istifa etmişti.

Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun boşanacağını kağıtları bana gösterdiğini bu yüzden birliktelik yaşadığını söylemişti.Erken’in boşanma belgesini paylaşmasından sonra ise Şafak Mahmutyazıcıoğlu şu ifadeleri kullanmıştı: “Boşanmamın Ece ile alakası yoktur. İsim Ece Erken yerine başka biri olsaydı bu konu kimsenin umrunda olmayacak. Kimse de bu durumdan haberdar olmayacaktı. Eşimden ayrılma kararı aldığım ve evden uzakta yaşadığım bu dönemde Ece ile tanıştım ve bir ilişkim oldu.” şeklinde açıklamıştı.

Eski eşi Bennan Ece Erken’in otoparklarına gelip arabalara saldırma videosunu yayınlayıp “Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip, araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım… Unutmayın ki; bir gün herkes yaşayacak. Kimisi aldığı duaları, kimisi de aldığı ahları… Adalet herkese layık olduğunu veren bir erdemdir. ” şeklinde paylaşmıştı.

Hakkında Nehir Kozan

Nehir Kozan
𝑮𝒆𝒛𝒎𝒆𝒌 , 𝒚𝒆𝒏𝒊 𝒚𝒆𝒓𝒍𝒆𝒓 𝒈𝒐̈𝒓𝒎𝒆𝒌 𝒅𝒆𝒏𝒊𝒍𝒅𝒊 𝒎𝒊 𝒂𝒌𝒂𝒏 𝒔𝒖𝒍𝒂𝒓 𝒅𝒖𝒓𝒖𝒓. 𝑩𝒊𝒓 𝒅𝒆 𝒎𝒖̈𝒛𝒊𝒌 ...

Buna da Göz Atın

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu sezonu hem gardıropların favori modellerini belirleyen hem de yeni …

İlk Buluşmada Unutulmaz Olmak İçin 7 Yöntem

İlk buluşmada unutulmaz olmak için 7 yöntemi sizinle paylaşıyoruz. Yeni biriyle ilk tanıştığınızda kendinizi unutulmaz …

Baştan Çıkarıcı Kadın Parfümleri

Tercih sebebi her ne olursa olsun cevabı her zaman merak edilen sorulardan biri baştan çıkarıcı …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: