En İyi Maskaralar

Maskaralar kirpiklerimizi uzatan, hacim veren adeta mucizevi bir bazdır. Maskaralar kullanım amaçlarına göre değişkenlik gösterirken, özellik ve kalitelerine göre de sınıflandırır. Sizler maskaralar markalarını özellikleri ve kalitesine göre sıraladık. İşte en iyi maskaralar …

L'Oreal Paris Telescopic Mascara, Carbon Black

Uzunluk İçin

L’Oreal Paris Telescopic Mascara, Carbon Black

Fiyatı : 49, 90 TL

Spor yaparken bozulmayacak kadar ve evde çıkarırken hiç zorlanmayacağınız kalitede en iyi maskaralardan.


 

 

Kush High Volume Mascara - Maskara

Kush High Volume Mascara – Maskara

Fiyatı : 149, 90 TL 

Besleyici kenevir tohumu yağı ve kalınlaştırılmış kalp şeklinde liflerin yanı sıra, topaklamayı önleyen, yoğun siyah bir bitiş için saf pigmentler içeren hacim veren maskara.

Kalp şekildeki kılları uzun süreli kalıcı bir hacim, uzunluk ve kıvrım için kirpiklerinizi şekillendirir.Kirpiklerinizi ince ve dikenli tel görünümüne benzetebilen silindirik kılların aksine kalp şekildeki fırçası sayesinde her yönde uygulama yapabilir ve kirpiklerinize uzunluk ve genişlik görünümü verebilirsiniz. Kenevir tohumu yağı kirpiklerinize olağanüstü bir dolgunluk kazandırmakta ve çift uygulama yapmış gibi ultra hacim sağlamaktadır. Kenevirden elde edilen kenevir yağı, maskarayı çıkardıktan sonra bile, daha sağlıklı görünen kirpikler için nemlenmeye devam eder.


 

Iconic Lash Mascara

Iconic Lash Mascara

Fiyatı : 120 TL

Leke tutmaz, bütün gün sürecek bir kalıcılığa sahiptir. Bu maskara polimer esaslı, bu yüzden formül her kirpik etrafında tüp benzeri bir kaplama oluşturur.


Liquid Lash Extensions Mascara™

Liquid Lash Extensions Mascara™

Fİyatı : 139 TL

16 saate kadar belirginleştirilmiş kirpikler yaratan, su geçirmez kömür siyahı bir formül.


Monsieur Big Mascara

Monsieur Big Mascara

Fiyatı : 175 TL

Yenilikçi formülü, kirpiklerde hiç çaba harcamadan kayar ve 24 saate kadar eşsiz bir yoğunluk sunar.


LashCraft Big Volume Mascara

LashCraft Big Volume Mascara

Mükemmel Denge İçin

Fiyatı : 84 TL

Bu maskara, kirpiklerin daha kalın ve daha kalın görünmesini sağlayan zengin bir etki için doymuş siyah pigmentler ve dolgunlaştırıcı polimerler ile kirpikleri kaplar. Besleyici jojoba yağı, dökülmeyi, lekelenmeyi veya topaklanmayı önlerken istenen yoğunluğa kirpikler oluşturmanıza izin verir. Kavisli fırça maksimum tanım sağlar.

İlginizi Çekebilir  Yüzdeki Sivilceler Neden Çıkar?

Lengthening & Volumizing Mascara

Lengthening & Volumizing Mascara

Uzatma ve Hacim Verici Maskara

Fiyatı : 144 TL

“Kirpikleri saçlardan daha  ince ve hafif yapacak düzeyde. İyi bir siyah maskara olmadan temelde görünmezler. Faydaları Real ib siyah pürüzsüz, topaksız bir şekilde kayar ve küçük zayıflıklarımı kalın ve iyi, evet, gerçek yapar.


Lash Alert Mascara

En İyi Maskaralar

Lash Alert Mascara

Derinlik ve heyecan-drama için

Fiyatı : 99 TL

Eyeko Lash Alert Seyahat boyu maskara, sık seyahat eden kızlar için tasarlanan Lash Alert Mascara’nın mini boyudur. Botaniklerle yüklü enerji veren formülü kafein, biotin ve bir doz lif içerir.  Uzun süre kalıcı, suya dayanıklı bir formüle sahiptir.
Lash Alert Mascara, kirpikleri kaldırır, hacim verir, kıvırır ve gün boyu bakım yapar. Sivri uçlu aplikatör sayesinde en kısalar da dahil olmak üzere kirpiklerin tümüne ulaşır.

İçerikteki shea yağı kirpikleri besler, kafein güçlendirir, arginin onarır ve biotin kirpikleri kalınlaştırır. Karbon siyahı bitişe sahip maskarada hassas gözlere uygun lifler bulunur.


Diorshow Pump ‘N’ Volume HD Mascara

 

Diorshow Pump ‘N’ Volume HD Mascara

Anında XXL hacmi ve daha kalın ve çoğalan görünen topaksız kirpikler için

Fiyatı : 289 TL

Yumuşak tüpü sıkarak formülü yumuşatacak ve anında kirpik hacmi oluşturmak için fırçayı eşit bir şekilde kaplayacaksınız. Bu formül kirpikleri güçlendirmek ve korumak için B vitamini ve pamuk özü gibi bileşenlerle zenginleştirilmiştir. Sert çekirdeği ve esnek elastomer uçları ile çift malzemeli fırça uzman uygulamayı, daha hassas ve nazikçe şekillendirilmiş, ayrılmış kirpikleri garanti eder.


Better Than Sex Mascara

En iyi Maskaralar

Better Than Sex Mascara

Kirpikleri tek tek ayıran, saran ve kıvrık gösteren yoğun siyah renkli hacim veren maskaradır.

Fiyatı : 229 TL

Kadınların kıvrımlı vücut hatlarından ilham alan kum saati şekilli fırçası, karbon siyahı ve kolajen yüklü formülün performansını en üst seviyeye getirmek için son derece sert kıllarla tasarlanmıştır. Tek kat uygulama ile kirpikler yoğun ve tanımlıdır. İki kat uygulama ile daha da hacimli, kıvrık ve dramatik kirpikler, üç kat uygulama ile olabildiğince en üst seviyede yoğun, hacimli kirpikler oluşur. Ürün formülünde paraben bulunmaz.
Bilinmesi gereken diğer noktalar: Better Than Sex Maskara, bulaşmaya karşı dayanıklılık ve gün boyu kalıcılık için film oluşturucu polimerler ve mümkün olan en derin ve yoğun siyah renk için de benzersiz peptidler içerir.

İlginizi Çekebilir  Barış Arduç Çukur'da!

Amerika’da en çok satan 1 numaralı prestijli maskaradır.

 

En İyi 10 Fondöten Önerisi

Hakkında Pınar Keskin

Avatar

Buna da Göz Atın

Kuruyemişlerin Faydaları feyabu

Kuruyemişlerin Faydaları Nelerdir?

Kuruyemişlerin Faydaları Nelerdir? En sağlıklı besinler arasında şüphesiz kuruyemişler gelir. Bu kuruyemişler çeşitlerine kadar tüm …

siyah nokta nasıl geçer

Siyah Noktalar Nasıl Geçer ve Doğal Öneriler

Siyah Noktalar Nasıl Geçer ? Hemen hemen tüm kadınların ve erkeklerin en büyük cilt problemlerinin …

defne yaprağı faydaları feyabu

Defne Yaprağının Faydaları Nelerdir?

Defne Yaprağının Faydaları Nelerdir? Türkiye’de Akdeniz defnesi olarak da bilinen defne yaprağının Latince ismi Laurus …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: