En İyi Saç Düzleştirici Modelleri

Kadınlar için saçlar bir hayli önemli, bunu hepimiz biliyoruz. Saçlarımızı şekillendirecek en iyi saç düzleştirici modellerini sizin için araştırdık.

İster okul, ister işe gidecek olalım saçlarımız istediğimiz şekli almıyorsa modumuz da buna göre düşük oluyor. Artık kuaförlerde vakit harcayarak saçlarımızı şekillendirmek yerine evde profesyonel cihazlarla kolayca şekillendirebiliriz. İşte piyasadaki en iyi saç düzleştiricisi modelleri.

En İyi Saç Düzleştirici Modelleri

Remington S8598 Keratin Protect 

Gelişmiş keratin ve badem yağı ile zenginleştirilmiş seramik plakalar ile daha pürüzsüz, parlak ve sağlıklı saçlara kavuşturur. 230 dereceye kadar ısı veren cihaz 15 saniye içinde ısınıyor. Patentli akıllı ısı koruma sensörü, hasar ve kırılmalara karşı 3 kat daha fazla koruma sağlamak sağlıyor.


Remington S9600  Saç Düzleştirici

Gelişmiş İpek Seramik kaplamlasıyla saçlara ipeksi bir görünüm veriyor. Turbo ısınma özelliğiyle ısısı 240 dereceye kadar çıkıyor. Sıcaklık kontrolü kilidi bulunan bu düzleştirici 60 dakika sonra otomatik kapanıyor. Esnek plakaları ve 110 mm. uzun kablosuyla favorilerimiz arasında olan bu düzleştiriciyi tavsiye ediyoruz.


Philips Hp8361/00 – Procare Keratin Saç Düzleştirici

230 dereceye kadar profeyonel sıcaklık sağlıyor. Keratin katkılı koruyuçu seramik kaplama bu düzleştirici yumuşak titreşimleri sayesinde saçlarınıza zarar vermeden şekillendirmenizi sağlıyor.


Babyliss ST387E Diamond i-Pro

Nemli veya kuru saçlarınızı şekillendirmek istiyorsanız bu düzleştirici size göre. i-Pro teknolojisi sayesinde dipten uca kadar aynı ısıyı koruyarak tek seferde saçlarınızı düzleştiriyor.  235 dereceye kadar çıkan ısı seviyesine sayesinde saçlarınızı kolayca düzleştirebilirsiniz.

Arzum AR5002 Bellissima Creativity Infrared Düzleştirici 

Tek dokunuşla saçlarınızın dümdüz ve ipeksi bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız bu düzleştirici tam size göre. Hareketli plakaları saça eşit basınç uygulayarak saçın daha etkin düzleştirilmesini sağlıyor. Keratin katkılı Arzum Bellissima Creativity Infrared düzleştirici 230 dereceye kadar ısınıyor.

 

En İyi Likit Mat Ruj Önerileri

Hakkında Büşra Balcı

Büşra Balcı

Buna da Göz Atın

Mikroblading Nedir?

Mikroblading Nedir? Güzelliğine dikkat eden tüm kadınlar için kaşlar çok önemlidir. İşte merak edilen mikroblading …

El Tutma Şekliniz İlişkinizi Yansıtıyor!

İlişkide el ele tutma şekliniz ilişkinizi yansıtıyor mu? El ele tutma şekilleri ilişkinizde ne anlama …

En Güzel Nostaljik Türk Dizileri

Hepimiz ara ara nerde o eski samimi dizileri diye iç geçirmişizdir. İşte 90’lı yılların en …

Bir Yorum

  1. Avatar

    Remıngtn dan vazgecmeyınnn

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: