Evde Nişan Tepsisi Süsleme İşi İle Ek Gelir

Siz de kendiniz bireysel olarak çalışabilir, kendi evinizde evde nişan tepsisi süsleme işi yaparak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Üstelik nişan, düğün gibi genellikle yazın olan bir etkinlik değildir. Bu yüzden yılın her zamanında mutlaka nişan tepsisi süsleme işinden para kazanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, süsleme malzemeleri ve sade gümüş renkli tepsiler satın almak.

Malzemeleriniz, boncuk zinciri, kurdele, dantel kağıtlar ve tüller gibi malzemeler olacak. Bu malzemeleri toptan şekilde almak sizin için daha uygun olacaktır.  Eğer oturduğunuz şehirde bu şekilde toptancı pazarları yoksa da internette toplu olarak satan online mağazalar yer alıyor. Aldığınız veya alacağınızı düşündüğünüz işlerin çokluğuna göre ne kadar çok alırsanız o kadar ucuza mal etmiş olacaksınız. Çünkü bu malzemeler her zaman toptan alımda daha ucuza gelirler.

Evde Nişan Tepsisi Süsleme İşi İle Ek Gelir

Aldığınız bu malzemelerle nişan tepsilerinin tabanını ve kenarlarını tül, kurdele ve boncuklarla süsleyeceksiniz, işte hepsi bu. Eve ek iş veren firmalar sayesinde nişan tepsisi süsleme yapabilir, her ay düzenli bir ek gelir sahibi olabilirsiniz. Evde ek iş yapmak her hanımın ilk tercihi olsa da firmaların seçim konusunda deneyim, lokasyon, yaş gibi bazı kriterleri bulunuyor.

İşi bulma konusunda ise yine internet üzerinde bu işi veren firmalar yer alıyor. Eğer bunla uğraşmak istemezseniz de birkaç beceri daha ekleyerek  sosyal medya hesabı açabilir ve süslediğiniz şık tepsileri burada sergileyebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından ufak reklamlar vererek öncelikle bu reklamlardan kendinize müşteri bulabilirsiniz. Bu işler kulaktan kulağa yani bir nevi zincirleme gibi olduğu için ilk başarılı işlerinizden sonra tavsiyeler üzerine daha çok tercih edilen kişi olacaksınız. İlk etapta unutmayınki ilk işiniz sizin yüzünüz olacaktır. Bu yüzden ilk işler her zaman için çok büyük önem taşıyor. Bu işi bireysel yapabileceğiniz gibi, düğün ve nişan organizasyonu yapan şirketlerle de anlaşabilir, onlardan kar payı alarak evde nişan tepsisi süsleme işi yapabilirsiniz.

 

Evde Bohça İşi Yaparak Para Kazanma

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Burçların Fobileri Neler?

Bir şeye karşı duyulan korku yaşamımızı olumsuz etkilemektedir. Peki burçların fobileri neler, fobilerimizin burçlarla ilgisi …

Tel takmadan düzgün dişlere sahip olmak mümkün

Tel takmadan düzgün dişlere sahip olmak mümkün. Yamuk, çarpık dişler için kesin çözüm olan diş …

Petek Dinçöz bebeğini kaybetti

2014 yılında iş insanı Serkan Kodaloğlu ile dünyaevine giren Petek Dinçöz, ikinci kez anne olmak için gün sayıyordu. İrfan Aslan adında bir oğlu ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: