Sünnet Şekeri İşi Yapma ve Paketleme İşi

Sünnet şekeri işi ve paketleme işi herkes için gayet kolay ve yapılabilecek ek işlerden biridir. Bunun için farklı tasarımlar yapabilen kişiler elbette daha çok tercih edilecektir. Hayal dünyamız gelişmiş ise sizde bu pastadan dilim alarak evde sünnet şekeri için iş alabilirsiniz. Bu işi yapmaya karar verdiğimiz zaman evde sünnet şekeri işi veren firmaların araştırıp bulmanız gerekiyor.

Bu işleri yapan çok sayıda firma var, birebir görmedi veya duymadı iseniz internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Bu sektörde oldukça fazla sayıda firma yer alıyor. Yapacağınız iş malzemeleri size teslim edildiği gibi kapıda teslim alınan olanaklar sunuluyor. Bunun ötesinde ücretiniz de online olarak yatabildiği gibi havale ile de banka hesabınıza yatabiliyor.

Evde Sünnet Şekeri İşi Yapma ve Paketleme İşi İle Para Kazanma

Sünnet Şekeri İşi ile Ne Kadar Kazanırım?

Onların iletişim telefonları ile bu işi halledebileceğiniz gibi ilan veren sitelerin formlarını doldurarak da ne kadar yapacağınız, nerede oturduğunuz gibi bütün detaylı bilgileri yazmanız gerekir. Sünnet şekeri için parça başı ödeme yapıldığı için malzemeler badem şekeri de sizden olmak üzere paket başına 3 TL’ye kadar para kazanma şansınız doğabilir.

Bir düğüne 300 tane nikah şekeri dağıtıldığını hesap edersek ortalama bir düğünden 600 lira civarı para kazanabilirsiniz. Bu işte kazancın yüzde 70 civarında olduğunu tahmini bir rakamla sizin de 400 lira kadar para kazanacağınızı söyleyebiliriz. Evde sünnet şekeri  boş duran, işsiz evde kalan kişilerin yapacağı ve oturduğu yerden kazanç elde edeceği ek iş olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Sürekli Para Kazandıracak İşler

 


Hakkında Yalçın

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Keşkek Tarifi ve Gerekli Malzemeler

Keşkek Ege’nin Muğla yöresine has bir yemektir. Ana malzemeleri et ve buğday olan bu yemek, …

Tavuk Kaburga Tarifi ve Malzemeleri

Tavuk kaburga gerek misafirler için gerek aileniz için hazırlayabileceğiniz lezzetli ve doyduran bir yemek olarak …

30 Haziran Günlük Burç Yorumu

Ünlü Astrolog Demet Baltacı güzel yorumu ile 30 Haziran 2020’yi anlattı. Bakalım bugün bizi neler …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: