Evde Yara Bandı Paketleme İşi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yara bandı paketleme işi evden yaparak kazanabileceğiniz işler arasındadır. Çeşitli firmalar online olarak bu iş ilanları verirken evde günde ayıracağınız birkaç saat ile aylık 1000-300 TL arası para kazanabilirsiniz.

Yara bandı paketleme işleri, bazen iki bazen ise üç aşamadan oluşmaktadır. Fabrikadan bant şeklinde gelen yara bantları önce en ufak kutularına konulur. İçine konulacak yara bandı sayısını firma size söyleyecektir. Genellikle 10’ar adet konulur. Daha sonra bu kutuları orta boy kutulara koyarsınız. Yani küçük marketlere gönderilmesi için yine 10’ar ya da 20’şer adet olmak üzere kutulara konulurlar. Bu orta boy kutular da bir büyük boyu olan büyük kolileri koyarlar.

Evde Yara Bandı Paketleme Ek İşi

Yara Bandı Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanırım?

Bu kolilerin içine orta boy kutulardan 20 adet koyarlar, büyük koliler süper market, hiper market ve başka illere sevkiyat yapmak için kullanılır. Yara bandı firması size haftalık olarak 4000 adet yara bandı gönderecek ve bunları kutulayarak 2 koli haline getirmenizi isteyecek bir büyük boy koli de toplam 2000 yara bandı bulunacak. Bu iş için size yaklaşık olarak haftalık 250 TL verilir. Ne kadar çok kutularsanız kazancınız o kadar artacaktır. Bu size bağlı bir durumdur. Bu işten aylık 1000 TL de kazanabilirsiniz, 3000 TL‘de.

Bu iş hem kolay hem de karlı bir iş, fakat bu kadar yara bandını yalnız başınıza paketlemek de zorlanabilirsiniz. Bu yüzden bu işte de kendinize yardımcı bir ekip kurabilirsiniz. Alacağınız ücretten belirli bir kısmını onlarla paylaşarak size yardım etmelerini sağlayabilirsiniz.

Sürekli Para Kazandıracak İşler

 


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Tuğba Özay Eskisi Gibi!

Bir zamanlar podyumlarda adından söz ettiren Tuğba Özay o zamanlarki güzelliğini koruduğunu bir kere daha …

11 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Bugün için sakladığınız, gizli işlerinizin ortaya çıkma ihtimali var ve genel olarak hafta sonukalp ve …

10 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Cuma günü hemen hemen her burç farklı bir burcun özelliklerini taşıyacak, ama ortak nokta; dine, …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: