“Fakirsin” Yorumu Yapılan Taha Duymaz’ın Takipçi Sayısı Milyonu Aştı

‘Fakirsin’ diye olumsuz yorum alan genç aşçı Taha Duymaz’ın sosyal medya hesabı bir milyonu aşarak fenomenleri kıskandıracak başarı sağladı.

Az malzeme ile yemek yapan ve çoğunlukla  “Fakirsin” gibi olumsuz yorumlar kalan Taha Duymaz takipçi sayısı bir milyonu aştı.

Hatay’ın kırsal bir mahallesindeki evinin mutfağında yemek yapan ve yaptığı yemeklerin tarifini sosyal medyadan paylaşan fenomen 17 yaşındaki Taha Duymaz ileride iyi bir aşçı olmayı hedefliyor. Duymaz ünlü isimlerin de kendisine destek vermesiyle çok sayıda takipçi kazandı.

Elindeki az imkanla küçük mutfağında yemekler yapıp sosyal medyada paylaştığını anlatan Duymaz

“Küçüklükten beri yemek yapmaya ilgim var. Anneme sürekli mutfak işlerinde yardım ederim. Çoğu zaman akrabalarım ve eve gelen misafirler, ‘Erkek çocuğunun mutfakta ne işi var?’ diyerek beni ayıpladılar ama yılmadım. Yemek yapmayı çok seviyorum. Kendimi en iyi şekilde geliştirerek çocukluk hayalim olan iyi bir aşçı olmak istiyorum.” dedi.

Baba Mehmet Duymaz oğlunun her zaman arkasında olduğunu söyledi.


Hakkında Merve

Avatar

Buna da Göz Atın

Fondöten Lekesi Nasıl Çıkar ve Öneriler

Kadınların makyaj malzemelerinin vazgeçilmezi olan fondöten yüzde kusursuz bir görünüm sağlar. Genelde sıvı fondötenler kullanılmaktadır. …

Birce Akalay ‘dan Tatil Keyfi

Birce Akalay, Balet Can Tunalı ile ilişkisini bitirdikten sonra Fasih Saylan ile birliktelik yaşamaya başladı. …

Müge Anlı’da aranan Levent Karaduman bulundu mu?

Levent Karaduman ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Denizli’nin Merkezefedi ilçesi Servergazi Mahallesi’nde …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: