Gıdı Eritmek İçin Yapılması Gerekenler

Gıdı Eritmek İçin Yapılması Gerekenler . Gıdı erkeklerde genelde şişmanlığa yorulurki erkeklerde genellikle bundan kaynaklanır. Ancak bayanlarda ortalama kilolarda bir kadında da ufak kilo alıp verme durumlarında sık rastlanabiliyor.

Peki Gıdı eritmek için ne yapılabilir, evde yapabileceğiniz birkaç egzersiz ile bu durumdan rahatlıkla kurtulabilirsinz. Gıdı eritmek için yapılması gerekenler listesini şöyle listeleyebiliriz.

Öncelikle sakız çiğnemeniz oldukça yararlı olacaktır. Çene kaslarınızı güçlendirerek sivri ve seksi bir çeneye sahip olabileceğiniz gibi gıdığınızı eritmenizde yardımcı olacaktır.

Gıdı Eritmek İçin Yapılması Gerekenler

Gıdı Eritmek İçin Yapılması Gerekenler

Öncelikle başınızı geriye doğru yaslayarak gıdınızın iyice ortaya çıkmasını sağlayın. Bu işlemden sonra elinizin tersiyle gıdınıza sık sık vurun. Bu işlemi 2-3 dakika boyunca günde 3-4 kere uygulayın. Kısa bir sürede gıdınızın eridiğini göreceksiniz.

Çenenizin altında bir tenis topu yerleştirdikten sonra gıdınızla göğsünüze doğru süründürerek itekleyin. Bu işlemi yine 2-3 dakika boyunca günde 3-4 kere uygulamanız yeterli olacaktır.

Kaşığın sapını dudaklarınızın arasına aldıktan sonra dudağınızın arkasındaki kaşığı aşağı ve yukarı kaldırın. Aşağıdan yukarıya doğru gerçekleştirin. Günde 3 defa 1 dakikalık süre boyunca yapmanız yeterli olacaktır.

 

Işıldayan Cilt İçin Bakım Önerileri

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Made & Crafted Levi’s Kadın Koleksiyonu tanıtıldı

Made & Crafted Levi’s Kadın Koleksiyonu tanıtıldı. Kayakla geçen bir günün sonunda sıcacık ateşin yanında …

Karbonatın Faydaları- Mükemmel bir yüz ve cilt için

Karbonatın faydaları denilince biz saymakla bitiremeyiz. Mükemmel bir yüz ve cilt için karbonatı cildinizde denemeye …

PMS ve Regl dönemlerinde kas ağrıları için 5 egzersiz

PMS ve Regl dönemlerinde kas ağrıları için 5 egzersiz..  Regl olmadan yaklaşık bir hafta öncesinde …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: