Haki Renk Gömleğin Altına Ne Giyilir

Yaz kış fark etmeksizin kadın erkek herkesin dolabında bulunan kurtarıcı kıyafetlerden biri de gömlektir diyebiliriz. Peki haki renk gömlek hangi kıyafetlerle kombinlenir.

Renk renk gömlekler farklı kombinler oluşturabilmemiz açısından bizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır.

En Çok Hangi Renk Gömlek Tercih Ediliyor?

Son zamanlarda en çok tercih edilen gömlek renklerinden birisi de haki renk oluyor. Sezonun moda rengi haline gelen bu renk oldukça geniş bir kombin imkanı da sunuyor. Pek çok renk ile kolayca kullanılabilen haki gömleklerin altına en çok siyah renk yakışıyor.

Günlük Hayatta Haki Renk Altına Ne Giyilir?

Günlük hayatta da pek çok kadın haki rengi ile kombinler yapabiliyor. Bazen bir kot pantolonla bazen de bir etekle kullanılan haki renk günlük hayatta çok sık karşımıza çıkıyor. Özel günlerde de bir o kadar fazla tercih edilen bu renk, uygulanan makyaj tonlarıyla göz kamaştırıyor. Haki renk ile turuncu ya da kahverengi tonlarında yapılan makyaj uygulamaları çok yakışıyor.

Sadece günlük hayatta karşımıza çıkmıyor demiştik. Peki özel günlerde bu renk nasıl kombin edilecek biraz da buna değinelim. Son zamanların en moda renklerinden biri olan haki renk hem etek hem de gömleklerde karşımıza çıkabiliyor. Örneğin önemli bir iş toplantınız olacak. Haki renkli klasik kesim bir gömlek seçtiniz diyelim. Bu gömleğin altına siyah, klasik bir pantolon seçip, siyah bir stiletto ayakkabı ile kombin edebilirsiniz. Böylece son derece şık bir kombin elde etmiş olacaksınız. Bu kombini yapacağınız makyaj ile birlikte daha da göz alıcı hale getirmek sizin elinizde.

Her kadın girdiği ortamda gözler kendisine çevrilsin ister. Dikkat çekmek kadınların doğasında olsa gerek. Bu nedenle de genellikle ilgi çeken renkler ve kıyafetler tercih ederler. Böylece girdikleri ortamlarda gözlerin kendilerine çevrilmesini başarmış olurlar. Sizler de göz alıcı kombinler yapmak istiyorsanız haki renkli kombinleri mutlaka deneyin. En çok da siyah, krem ve vizon renkleriyle kombin etmenizi öneririz. Bu renklerin uyumu sizleri çok daha şık ve alımlı gösterecektir.

Son olarak şunu da belirtmeliyiz ki haki rengin altına bej rengi ayakkabılar da çok yakışıyor. Kombinlerinizde bu öneriyi de dikkate alabilirsiniz.

2020 Siyah Elbise Modelleri

Hakkında Büşra Balcı

Büşra Balcı

Buna da Göz Atın

Yonca Diyeti Nedir ve Nasıl Uygulanır

Yonca Diyeti Nedir ve Nasıl Uygulanır? Hacettepeli araştırmacılar, 4 yonca yaprağı şeklindeki bu diyeti Türk …

Üzümlü Cilt Maskesi Nasıl Yapılır?

Üzümlü Cilt Maskesi nasıl yapılır ? Üzümün yapısında yer alan zayıf asit, cilt üzerindeki ölü …

Burçların Güçlü Yönleri

Her insanın güçlü olduğu noktalar bulunmaktadır. Burçların güçlü noktalara etkisi olduğu bilinir. Gelin birlikte burçların …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: