Halit Ergenç’ten Ozan Güven açıklaması

Oyuncu Ozan Güven, sosyal medya uzmanı sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uygulaması tüm çevrelerce büyük tepki toplamıştı. Birlikte yaşadığı sevgilisi Deniz Bulutsuz’a 13,5 yıl hapsi istenen Güven, başrol oynadığı Babil dizisinin yapım şirketiyle olan anlaşması durdurulmuştu.

Bir mekan çıkışı aracına binerken basın mensuplarına konuşan Halit Ergenç ise Babil dizisinde başrolü paylaştığı Ozan Güven hakkında gündeme açıklamalarda bulundu ifadeler kullandı.

Halit Ergenç’ten Ozan Güven açıklaması

Halit Ergenç’ten Ozan Güven açıklaması

Güven’in Babil dizisinden ayrılmasıyla ilgili açıklama yapan Halit Ergenç, “Ozan’ın takdiridir. Ben Ozan’ı çok severim, uzun zamandır da tanırım. Sevgimiz baki. Böyle bir olay geldi başına. Ben buradan alnının akıyla çıkacağını düşünüyorum. Mutlaka adalet yerini bulacaktır. Öyle bir karaktere sahip olduğuna hiç şahit olmadım. Mutlaka orada bir şey olmuştur. Adalet çözecektir olayı. Herkesin hakkında hayırlısı” dedi.

Sosyal medya fenomenleri AVM’de Kavga Çıkardı

Hakkında Nehir Kozan

Nehir Kozan
𝑮𝒆𝒛𝒎𝒆𝒌 , 𝒚𝒆𝒏𝒊 𝒚𝒆𝒓𝒍𝒆𝒓 𝒈𝒐̈𝒓𝒎𝒆𝒌 𝒅𝒆𝒏𝒊𝒍𝒅𝒊 𝒎𝒊 𝒂𝒌𝒂𝒏 𝒔𝒖𝒍𝒂𝒓 𝒅𝒖𝒓𝒖𝒓. 𝑩𝒊𝒓 𝒅𝒆 𝒎𝒖̈𝒛𝒊𝒌 ...

Buna da Göz Atın

RTÜK, Kimsesizler dizisi için devreye girdi

RTÜK'ten yapılan açıklamada, "Kimsesizler dizisiyle alakalı gerek Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bildirimleri gerekse STK ve ...

Vejetaryen nedir? Vegan Nedir? Vejetaryen Olan Türk Ünlüler

Vejetaryen nedir? Vegan Nedir? Vejetaryen Olan Türk Ünlüler kim?.Vejetaryen beslenme ve vegan beslenme nasıl oluyor? …

Türk Kahvesi Diyeti Nedir?

Cildimizin ve vücudumuzun dostu Türk kahvesinin zayıflatıcı özelliği bilinmektedir. Türk kahvesi diyeti nasıl zayıflatıyor? Gelin …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: