Handan Bul, arkadaşlık teklifini kabul etmediği için öldürüldü!

Kadın cinayetleri arasında bir yenisi daha eklendi. Handan Bul Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, aynı fabrikada çalıştığı Yusuf Uğur (30) tarafından arkadaşlık teklifini kabul etmediği için öldürüldü.

Eskişehir’de yaşayan Yusuf Uğur, aynı fabrikada çalıştığı Handan Bul ile bahsetmek amacıyla bir önceki gece otomobille Bilecik’in Bozüyük ilçesi Bozalan köyü yakınlarındaki ormanlık alana gitti. Otomobilin ortamında Handan Bul’a tabancayla ateş eden Uğur, aynı silahla intihar girişiminde bulundu. Silah sesini duyanların ihbarıyla hadise yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekiplerin yaptığı incelemede, Yusuf Uğur ve Handan Bul’un hayatını kaybettiği belirlendi.

Eskişehir’in Odunpazarı ilçesine bağlı Orhangazi Mahallesi’nde oturan Handan Bul, dün otopsi işlemlerinin sonrasında Asri Mezarlığı’nda gözyaşlarıyla toprağa verildi. İntihar eden Yusuf Uğur ise bugün öğle namazının sonrasında yakınları doğrulusunda aynı mezarlıkta toprağa verildi.

Handan Bul, arkadaşlık teklifini kabul etmediği için öldürüldü!

Arkadaşlık teklifine red cevabı verdiği için

Eskişehir’in Orhangazi Mahallesi’nde oturan ve 3 sene evvelce eşinden boşandığı öğrenilen 1 çocuk annesi 23 yaşındaki Handan Bul’a, aynı fabrikada çalışan Yusuf Uğur’un bir süredir dostluk öneri ettiğini fakat genç bayanın kabul etmediği öğrenildi.

Handan Bul’un, evvelceki gece Uğur ile bundan sonra mesaj atmaması ve aramamasını istemek amacıyla son kez buluştuğu belirtildi. Olayla alakalı başlatılan tahkîkat ise sürüyor.

Handan Bul için Sosyal medyadan mesaj yağdı

​Eskişehir’de Handan Bul’un öldürülmesi büyük üzüntü yarattı. Yakınlarının yanı sıra acı haberi duyanlar bilhassa sosyal medya üzerinden başsağlığı mesajları yayınlarken, kadın cinayetlerinin de son bulmasını diledi.

Demir Kadın Neslican Tay için Neslihan Atagül’e teklif

Müge Anlı’dan ilk açıklama: Olayın peşini bırakmayacağım

Aleyna Çakır olayında şüpheli Ümit Can’ın annesi intihar etti

Aleyna Çakır’ın dayak yediği anların ses kaydı ortaya çıktı

Rabia Çerçi: “Ölü bir kadın, katil olduğundan habersiz bir adam”

Hasta bakıcı Rabia Karakaya’ya İğrenç Saldırı

Hakkında Pınar Keskin

Avatar

Buna da Göz Atın

Burçların Güçlü Yönleri

Her insanın güçlü olduğu noktalar bulunmaktadır. Burçların güçlü noktalara etkisi olduğu bilinir. Gelin birlikte burçların …

Burçların Zayıf Yönleri

Her insan güçlü olduğu kadar zayıftır. Burçların zayıf olunan noktalara etkisi olduğu aşikardır. Gelin birlikte …

Hematom Neden Oluşur ve Tedavisi

Hematom Neden Oluşur ve Tedavisi nelerdir? Kan birikimi ve kanama olarak bilinen hematomun nedenleri arasında …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: