Hikaye Yazarak Para Kazanmak

Hikaye yazarak para kazanmak artık mümkün. İnsanlar aynı hikayeleri okumaktan ve dinlemekten usandıkları için yeni hikayeleri beklemektedirler.

Hikaye Yazarak Para Kazanmak

Sizin de bir hikaye yaratıcılığınız ya da gerçek hikayeleriniz var ise, vakit kayıp etmeden yazı ya dökmelisiniz. Hayatta var olan hikayeleri yazıya dökmek için, insanlarda cesaret olması gerekir. Çünkü hikayeleri yazıya dökerken, bu benim hayatım ve bende kalmalı gibi düşünceler oluşmaktadır. Aslında bu gibi düşünceler, sosyal alanınızı daraltmakta ve ufkunuzu kapatmaktadır.

Benim özel bir hikayem olabilir ve bu hikayeyi paylaşmayabilirim. Fakat paylaşmama sebebiniz hiçbir zaman kalıcı bir mazeret olmamalıdır. İleride bu hikayeniz, çok tutulan bir hikayeler arasına hatta en sevilen romanlar arasına girebilir. Bu en sevilen hikayeler arasında hikayenizin bulunmasını kim istemez ki. Hele ki bu işten para kazanacaksanız…

Eğer hikâyenizi yaratmaya ve gerçek hikayenizi yazmaya karar verdiyseniz, gerisi sizler için çok basit olacaktır. Çünkü bir işe başlamadan, işe karar vermek en önemli olanıdır. Amacınızı ve yapacağınızı belirlemeniz sizlere yön gösterecektir.

Bu trend iş fikirleri, aklınızda her zaman yer edinmeli ve bir gün gerçekleştirme planında bulunmalısınız. Yeni iş fikirleri fırsatlarını her zaman değerlendirmeli ve para kazanmak için çalışmalıyız.

Evden Çalışarak Para Kazanma Yöntemleri

Hakkında Büşra Balcı

Büşra Balcı

Buna da Göz Atın

Gelin Diyeti ve Püf Noktaları

Evlenmenize sayılı günler kala son dönemde aldığınız fazla kilolarınızdan kurtulmak gelin diyeti ile mümkün. Gelin …

Burçlara Göre Hastalıklar

Birçok astrolog burçların evleri belli bir organı temsil ettiğini dile getirmektedir. Gelin burçlara göre hastalıklar …

Gerçek ve Sahte Parfümü Nasıl Ayırt Ederiz

Parfüm günlük zaman için özellikle kadınların vazgeçilmezidir. Peki gerçek ve sahte parfümü nasıl ayırt ederiz? …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: