İngiliz Yapımı Dizide Haluk Bilginer Kötü Adam

Emmy ödüllü usta oyuncumuz Haluk Bilginer İngiliz yapımı Alex Rider dizisinde başrol oynayacak. Dizide kötü adam karakteri Dr. Hugo Greif’e hayat verecek.

Birönceki yıl Uluslararası Emmy Ödüllerinde Haluk Bilginer “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü Şahsiyet dizisindeki Agah Beyoğlu rolüyle kazanmıştı. Usta oyuncu sinema çalışmalarına devam ederken aynı zamanda kendisine gelen dizi teklifini de kabul etti. Dizi teklifi İngiltere’de geldi. 8 bölümlük İngiliz yapımı Alex Rider dizisinde rol alacak usta oyuncu başrol oynayacak, ancak hayat vereceği karakter kötü adam rolünde.

Diziye adını verecek olan 14 yaşındaki Alex Rider isimli çocuk, amcasının şüpheli ölümü ile hayatı altüst olur. Ölümü ile beraber özel bir çocuk olması ile beraber gizli servise hizmet eden bir ajana dönüşür. Acımasızca hiçbir seçme hakkı tanımadan bu görevi üstlenmesi istenir. Özel eğitimlere girecek olan Alex Rider’ın hayat hikayesini izleyecez. Alex Rider’ı Otto Farrant canlandıracak. Diğer oyuncular ise Vicky McClure, Andrew Buchan ve Stephen Dillane.

Haluk Bilginer Türk televizyonlarından önce bilindiği gibi İngiltere’de 1980-1993 yılları arasında İngiltere’de yayınlanan ‘EastEnders’ dizisinde de oynamıştı.

 

Alacakaranlık Yıldızı Evinde Ölü Bulundu


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu Çocuklarıyla Tanıştı

Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu Bodrum tatiline devam ederken sevgililer önceki evliliklerinden olan çocuklarıyla tanıştı.  Ece …

Merve Boluğur ’un Bikinili Pozları Hayran Bıraktı

 Ünlü oyuncu Merve Boluğur uzun süredir ekranlarda uzak bir yaşam sürüyor. Geniş bir hayran kitlesine …

Pelin Karahan ‘ın Bikinili Pozları

Ailesiyle birlikte Bodrum’da tatil yapan güzel oyuncu Pelin Karahan sosyal medya hesabından paylaşım yaptığı bikinili …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: