Instagram takip etmeyenler nasıl bulunur

Instagram takip etmeyenler nasıl bulunur. Instagram’da sizin takip ettiğiniz ancak karşınızdaki kişinin sizi takip edip etmediğini hesapları merak ediyorsanız veya Instagram’da takipten çıkanlar nasıl anlaşılır haberimiz tam size göre . Twitter’da direkt olarak profilden bakabilirken Instagram’da durum biraz değişiyor.  İşte yapmanız gerekenler… 

Instagram takip etmeyenler nasıl bulunur

İNSTAGRAM TAKİP ETMEYENLER

Instagram üzerinden direkt olarak anlaşılamadığı için bazı uygulamalar kullanarak anlayabilirsiniz. Aktardığımız uygulamalarda şifre istenmemektedir. Eğer sizden şifre, kullanıcı bilgileri gibi özel bilgilerinizi isteyen uygulamaları kullanmamanızı tavsiye ederiz.

 

Instagram takip etmeyenler nasıl bulunur

FOLLOW METER

Bu program hem Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabiliyor. Sadece takip vakasını değil, çoğu profil prosedürünü bu programdan halledebilirsiniz.

Uygulamayı indirip işletim sistemi şeklinde kurduktan sonra Instagram hesabınızı açık durumda bulundurmanız gerekir. Daha sonra menüdeki alternatifler üzerinden takibi bırakanları, yeni takipçileri, geri takip etmediklerinizi ve başka pek çok ayrıntıyı araştırmada fırsatı elde edebilirsiniz.

FOLLOWERS TRACKER PRO

Followers Tracker Pro, ücret karşılığında hizmet yayınlayan bir programlardan biridir. Follow meter’dan değişik olarak yalnızca iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılmakta. Uygulamayı indirdikten sonra birtakım ana hizmetlere bedava olarak erişmek mümkün.

Uygulamayı indirip hesabınıza giriş yaptıktan sonra takipçileri, sizi takip etmeyi bırakanları, sizin takibinize takiple karşılık vermeyenleri, silinen beğeni ve yorumları görme ihtimaline sahip olabilirsiniz.

Instagram takip etmeyenler nasıl bulunur

Instagram takip etmeyenler nasıl bulunur

FOLLOW COP

Sadece Android cihazların kullanabildiği bir program olan Follow Cop, Instagram hesabıyla alakalı verilere ulaşmak isteyenler Instagram takıntılı kullanıcılar amacıyla gayet kullanımı kolay bir programdır. Uygulama derli toplu kullanım neticesinde sizi takip etmeyi bırakanları size güncel bir şekilde verisini paylaşır.

Follow Cop programı yardımıyla sizi takip etmeyen kullanıcıları öğrenmeniz yanında düzmece takipçileri bulmak amacıyla de detaylı filtreleri deneme talihi elde edebilirsiniz.

İNSTAGRAM TAKİBİ BIRAKANLAR

İnstagramı çok çok kullananlar bilirler ki, bu uygulamada en mühim şey daha çok takipçi kazanmaktır. Var olan takipçileri güvenliğini sağlamak çok mühim bulunduğu amacıyla Instagram da takibi bırakanlar, Instagramda takip etmeyenleri bulma başlığı altında çoğu teknik bulabilirsiniz. Sebebi pek bilinmese de Instagram uygulaması, sizi takibi bırakanların kimler bulunduğunu bilmenizi istemiyor gibi duruyor.

 

Sürekli Para Kazandıracak İşler

McDonald’s Bulamayacağınız 9 Ülke

Doğru Bildiğimiz Yanlışlar

 

Odaklanma sorunu yaşayanlar için 7 öneri

Hakkında Admin

Avatar

Buna da Göz Atın

Sevdiğini Söylemeden Önce Yapılması Gerekenler

‘Seni seviyorum’ cümlesinden önce emin olunması ve  sevdiğini söylemeden önce yapılması gerekenler vardır. Gelin birlikte …

Minestrone Çorbası Tarifi

MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyunu kazananı belirleyen yemeklerden biri İtalya’ya özgü bir çorba olan Minestrone Çorbası …

28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları. Yeteneklerinize olan geçici bir inanç eksikliği, bir projeye başlamakta …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: