İrem Sak Çukur ‘da

İrem Sak Çukur ‘da.Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur yeni sezo önceli dizi oyuncu kadrosunu genişletiyor. Ekibe katılacağı söylenen son kişi ise başarılı oyuncu İrem Sak oldu.

Üç sezondur yayınlanan Çukur yayınlandığı her bölümü ile sosyal medyada en çok konuşulan yapım oldu. En fazla takipçiye sahip olan dizilerden olan Çukur’un başarısında en büyük pay oyuncuların. Başarlı oyuncuları bünyesinde barındıran yapım en çok ses getiren transferi Barış Arduç olmuştu.

İrem Sak Çukur 'da

İrem Sak Çukur ‘da

Nejat İşler ve Barış Arduç yeni rakip aile Erdenetler olarak diziye giriş yapmıştı. Bu aileye giriş yapan oyunculardan biri İrem Sak olacak. Yeni sezonda iki aile arasında yaşanacaklar şimdiden merakla beklenirken İrem Sak Arık Böke Erdenet’in kuzeni Seren karakteriyle 4. sezonda seyircinin karşısına çıkacak.

 

Öğretmen dizisi ne zaman başlayacak

Hakkında Nehir Kozan

Nehir Kozan
𝑮𝒆𝒛𝒎𝒆𝒌 , 𝒚𝒆𝒏𝒊 𝒚𝒆𝒓𝒍𝒆𝒓 𝒈𝒐̈𝒓𝒎𝒆𝒌 𝒅𝒆𝒏𝒊𝒍𝒅𝒊 𝒎𝒊 𝒂𝒌𝒂𝒏 𝒔𝒖𝒍𝒂𝒓 𝒅𝒖𝒓𝒖𝒓. 𝑩𝒊𝒓 𝒅𝒆 𝒎𝒖̈𝒛𝒊𝒌 ...

Buna da Göz Atın

Halil Sezai’nin yaşlı adamı dövdüğü görüntüler ortaya çıktı

Tuzla’da film çekimi için kiraladığı villanın yanında bulunan villa sahiplerinin kendisine film çekimi için itiraz etmesi nedeniyle tartışan ...

Made & Crafted Levi’s Kadın Koleksiyonu tanıtıldı

Made & Crafted Levi’s Kadın Koleksiyonu tanıtıldı. Kayakla geçen bir günün sonunda sıcacık ateşin yanında …

MasterChef’te dokunulmazlık ve eleme adayı belli oldu

MasterChef’te 15 Eylül dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef Türkiye’de haftanın ilk eleme adayı kimler oldu? MasterChef’te …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: