İsmail Saymaz ile Şeyda Sayar evlendi

İsmail Saymaz ile Şeyda Sayar pandemi nedeniyle iki defa erteledikleri düğünü sonunda gerçekleştirdiler. İstanbul Hilton’da gerçekleşen düğünle çift dünya evine girdi. 

Şeyda Sayar ile geçen yıl nişanlanan gazeteci İsmail Saymaz, bu akşam düzenlenen düğün merasimiyle dünya konutuna girdi.

İsmail Saymaz ile Şeyda Sayar

İsmail Saymaz ile Şeyda Sayar evlendi

İsmail Saymaz, nişanlısı Şeyda Sayar’la evlenmek için daha önce tarihi 5 Nisan olarak belirlemişti. Ancak pandeminin girmesi ile beraber erteleme kararı alarak 14 Haziran olarak belirlemişlerdi. Salgının devam etmesi nedeniyle hem yakın arkadaşları hem de ailesinin de görüşleri ile düğünleri tekrar erteleme kararı aldılar. İkinci erteleme ile beraber yeni tarih 16 Ağustos olarak belirlenmişti. Bu sefer herhangi bir erteleme olmadan düğünlerini gerçekleştirerek dünya evine girdiler.

17 Ağustos Depremi : Sesimi Duyan Var mı?

Hakkında Nehir Kozan

Nehir Kozan
𝑮𝒆𝒛𝒎𝒆𝒌 , 𝒚𝒆𝒏𝒊 𝒚𝒆𝒓𝒍𝒆𝒓 𝒈𝒐̈𝒓𝒎𝒆𝒌 𝒅𝒆𝒏𝒊𝒍𝒅𝒊 𝒎𝒊 𝒂𝒌𝒂𝒏 𝒔𝒖𝒍𝒂𝒓 𝒅𝒖𝒓𝒖𝒓. 𝑩𝒊𝒓 𝒅𝒆 𝒎𝒖̈𝒛𝒊𝒌 ...

Buna da Göz Atın

Halil Sezai’nin yaşlı adamı dövdüğü görüntüler ortaya çıktı

Tuzla’da film çekimi için kiraladığı villanın yanında bulunan villa sahiplerinin kendisine film çekimi için itiraz etmesi nedeniyle tartışan ...

Made & Crafted Levi’s Kadın Koleksiyonu tanıtıldı

Made & Crafted Levi’s Kadın Koleksiyonu tanıtıldı. Kayakla geçen bir günün sonunda sıcacık ateşin yanında …

MasterChef’te dokunulmazlık ve eleme adayı belli oldu

MasterChef’te 15 Eylül dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef Türkiye’de haftanın ilk eleme adayı kimler oldu? MasterChef’te …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: