Jennifer Lopez Zıplarken Çekilen Pozunu Paylaşarak Takipçilerini Motive Etti

Sosyal medya hesabında 120 milyon takipçisi bulunan Jennifer Lopez zıplarken çekilen fotoğraflarını paylaşarak hayranlarına salgın dönemi için moral verdi.

50 yaşındaki ünlü şarkıcı Lopez salgın nedeniyle takipçilerine sosyal medya hesabından “Pozitif kalın, güvende kalın. Yakında tekrar birlikte olacağız” diyerek moral verdi.

Beyaz mini elbise giyerek havaya zıplayan Lopez 120 milyon takipçisine “Bu zamanda düşmek, her şeyin yanlış gittiğini düşünmek, neye sahip olmadığımızı görmek ve cevaplarını bilmediğimiz soruları sormak çok kolay. Ben gözlerimi açar açmaz minnettar olduğum üç şeyi söylemeyi alışkanlık haline getirdim. Geceleri ise yatağa yatarken o güne dair iyi olan üç şeyi yüksek sesle söylüyorum. Bunlar her şey olabilir. Söylediğim her şeyi gece değiştirmeye çalışıyorum, böylece aynı kalmıyorlar. Pozitif kalın, güvende kalın. Sizi seviyorum, hepinizi özledim. Yakında tekrar birlikte olacağız.” notunu yazdı.

1 milyon 600 binden fazla beğeni alan o pozlar…

Jessica Alba Yasemin Özilhan’ı Takip Etmeye Başladı

 


Hakkında Merve

Avatar

Buna da Göz Atın

Srebrenitsa Katliamı

Srebrenitsa Katliamı ya da Srebrenitsa Soykırımı 1991-1995 Yugoslavya İç Savaşı (Hırvatistan Savaşı ve Bosna Savaşı)’nda Sırp Cumhuriyeti …

Burcu Özberk Tatilin Tadını Çıkarıyor

Afili Aşk dizisindeki başarılı performansı ile Altın Kelebek’te ödül kazanan Burcu Özberk tatilini Bodrum’da sürdüren …

Tuğba Özay Eskisi Gibi!

Bir zamanlar podyumlarda adından söz ettiren Tuğba Özay o zamanlarki güzelliğini koruduğunu bir kere daha …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: