Jilet İzleri Tedavisi ve Fraksiyonel Lazer

Jilet İzleri Tedavisi? Son yıllarda geliştirilen fraksiyonel karbondioksit lazerler ile bu izlerin kozmetik açıdan iyileştirilmesi söz konusu olabilmektedir.

Jilet izlerinin durumuna göre tedavi sayısı değişmektedir. Bu izlerin giderilmesi üzerine detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

Jilet izleri hakkında;

Fraksiyonel lazerler bu anlamda jilet izlerine sahip kimseler için bir umut olmuştur. Bu izlerin tamamen yok edilebileceğini kimse garanti edemez. Fakat bu izlerde önemli derecelerde iyileşmeler gözlemlenebilir.

Fraksiyonel lazerler tüm yara ve ameliyat izlerinde olduğu gibi bilindik mekanizma ile izleri her seansta bir miktar eritip yandaki sağlam doku tarafından iyileştirilmesini sağlar. Jilet izlerinde fraksiyonel lazerlerden ne oranda fayda göreceğinizi kestirmek güçtür. Bunun nedeni ise jilet izlerinin aşırı reaksiyonla oluşmuş scarlar olmasından kaynaklanır. Yani bir anlamda kötü iz dokularından biridir. Çok fazla olduğunda bu tip izlerin cerrahi tedavisi zor bazen imkânsızıdır.

Lazer tedavileri cerrahi ile kombine edilerek de kullanılabilmektedir. Planlanan cerrahi girişim bu sayede kolaylaştırabilir. Çünkü fraksiyonel lazer uygulaması kolaydır. Pratik ve kısa bir uygulamadır. Fazla zaman almadığı ve fiyatlarının makul olması nedeniyle diğer tedavileri seçecek kişiler bile bu tedaviyi deneyerek sonuçlarını test etmektedirler. Fraksiyonel lazer iz tevdilerinde ayda bir kez uygulanır. 6 seans ortalama uygulama önerilmektedir.

Netflix’in BKM ortaklığında 50m2 Dizisi Geliyor

Hakkında Büşra Balcı

Büşra Balcı

Buna da Göz Atın

28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları. Yeteneklerinize olan geçici bir inanç eksikliği, bir projeye başlamakta …

Burçlara Göre Ayakkabı Tercihi

Burçların karaktere olduğu gibi zevklere de etkisi olduğu bilinmektedir. Gelin birlikte burçlara göre ayakkabı tercihi …

Burçlar Mesajlara Neden Cevap Vermez

Hangi burç mesaj konusunda neden cevap vermediğini sizin için listeledik. Gelin bakalım, Burçlar Mesajlara Neden …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: