Kadına Şiddet için Yabancılara Ayrıcalık Tanınıyor!

Son günlerdeki kadına şiddet olayları ayrı bir hal aldı. Genellikle öldürüldü şeklindeki haberlerle kadınları ve insanlığı toprağa gömüyoruz.

Son gelen haberlere Ukraynalı top model Daria Kyryliuk, tatil için geldiği İzmir Çeşme’deki “The Beach of Momo” isimli plajın güvenliği veya magandaları tarafından sadece darp edildi… Belki de ölmediği için şanslı. Yabancı uyruklu veya ünlü olduğu için mi acaba sadece darpedildi? Belki bu yüzden tecavüz veya ölüm olmadı… Bir diğer acı durum ise heralde yabancıdır, içkilidir, adından bahsettirmek için olayı büyütüyor yorumlarının olması …

Kadına Şiddet

Kadına Şiddet

Sahi şu darp fotoğraflarına 2 saniyeden fazla bakabilen var mı? 

 

Her ne kadar plaj yetkilileri olayı yalanlasa ki bu haber yalan olsa dahi tür olayları ilk değil, daha önce vatandaşlar tarafından paylaşılan videolarda bu işletmenin sosyal medya takipçi sayısına göre müşteri aldığı, duruma göre içeri girenleri isteğe göre geri çıkarttığı veya daha ünlü biri geldi mi birini kovup yeni müşterileri aldığı haberleri çıkmıştı. Ayrıca işletmenin yorumlarında da en çok söylenen yorumlar ; güvenliğin ve çalışanların çok kaba olduğu, saygısızca davranışlarda bulunduğu söyleniyor.

Bunun yanında geçen yaz “Hürriyet’te yer alan habere göre, geçtiğimiz yıl da The Beach of Momo’da çalışan garsonlar, şezlongda güneşlenen bir kadın müşterinin, üzerine buz atmıştı. Çalışanlar, kendilerini uyaran erkek müşteriyle de ağız dalaşına girmiş ve tartışma çıkmıştı. 10 garson bir olup, müşteriyi darp etmişti.”

Daria Kyryliuk, kanlar içinde kaldığı fotoğrafı Instagram’dan yayınladı, Türkiye’den bir çok ünlü kendi adlarına özür dileyip destek verdi.

Daria Kyryliuk ile yakın arkadaş olan Şeyma Subaşı korkunç olay karşısında sessiz kalmadı. Arkadaşına destek olan Subaşı, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: Çok yakın, çok tatlı arkadaşım neler yaşamış… Çok üzüldüm, şoktayım gerçekten! Keşke eğlence mekanları da müşterilerini ağırlarken sadece kazandıkları paraya değil, insanlara nasıl davranacaklarına dikkat etseler! Korkunçsunuz!

İlginizi Çekebilir  Ceren Özdemir 'in Katili İntihara Teşebbüs etti !

Kadına Şiddet

Daria Kyryliuk’un bu açıklamasının ardından Momo yetkilileri yazılı bir açıklama yaptı. İşte o açıklama:

“31 Temmuz Cuma günü The Beach of Momo’nun otopark kısmında, iki farklı grup arasında çıkan tartışmayı ayırmak için güvenlik ekibimiz müdahale etmek durumunda kalmıştır. Momo’da geçirdiği vakitlerde kendi arkadaşlarına sergilediği hırçın ve agresif tavırlarından dolayı Daria Kyryliuk’a sevgilisinin korumaları, mekânda bulunduğu süre boyunca eşlik etmiştir. Taraflar güvenli bir şekilde ayrıldıktan sonra Daria Hanım’ın, evine gittiği ve komşusuyla da kavga ettiği ve olaya polisin müdahale ettiği öğrenilmiştir. 2 Ağustos Pazar günü, Daria Kyryliuk tarafından yapılan sosyal medya paylaşımında iddia edildiği gibi, meydana gelen yaralanmada güvenlik ekibimizin hiçbir dahli yoktur. Güvenlik ekibimiz, iki grup arasında çıkan tartışmayı büyük bir özveri ile sonlandırmak için büyük çaba harcamıştır.

Olayın üzerinden bir gün geçtikten sonra paylaşımın yapılması ve konunun güvenlik darbesi” olarak yansıtılmasının yaşanan gerçeklerle hiçbir ilgisi yoktur.

İlgili kişinin dahil olduğu arkadaş grubunun da 2 Ağustos Pazar günü tekrar The Beach of Momo’ya geldiğini bilginize sunarız. The Beach of Momo olarak, her zaman saygı ve sevgi çerçevesinde, tüm konuklarımızın güven içinde, keyifli vakit geçirmesi için çalışıyoruz.

Sadece kadınlara değil hiçbir konuğumuza uygunsuz müdahalede bulunulması kabul edilemez. Bizler de gerekli işlemleri başlatarak, konuyu yakından takip ediyoruz”

DARİA KYRYLİUK  kimdir?

Dünyaca ünlü Ukraynalı top model Daria Kyryliuk, 8 Temmuz 1997 yılında dünyaya geldi. Henüz 12 yaşındayken ilk çekimini gerçekleştirdi. Amerika’da yaşamaya başladığında profesyonel modellik kariyerine imza attı. Los Angeles’ta bir ajans buldu, çalışma vizesi için başvurdu. 18 yaşında modellik yapmaya başlamasına rağmen 4 yılda birçok yerde podyuma çıktı.  İç mimarlık eğitimi gören Daria Kyryliuk, bir röportajında Marangoni’de yurtdışında eğitimime devam etmeyi planladığını dile getirmişti.

İlginizi Çekebilir  Murat Övüç 'ün Nur Yerlitaş İtirafı

 

Carol Mayor O Vücudunun Yüzde 85’i Yanan Güzellik Kraliçesi

Bir Kadın Cinayeti Haberi de Niğde’den Geldi

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Diyet Şekeri Nasıl Yapılır?

Diyet Şekeri nasıl yapılır , sorusundan önce bu diyetin sağlık açısından son derece önemli bir …

Venüs Face nedir?

ABONE OLYer çekimi, stres, çevre, genetik, cilt özellikleri, beslenme ve uyku bozuklukları gibi birçok faktörün cildin yaşlanmasını ...

Halil Sezai’nin yaşlı adamı dövdüğü görüntüler ortaya çıktı

Tuzla’da film çekimi için kiraladığı villanın yanında bulunan villa sahiplerinin kendisine film çekimi için itiraz etmesi nedeniyle tartışan ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: