Karşınızda, Viktor Hargreeves! The Umbrella Academy, Elliot Page’in Yeni Kimliğini Nasıl Tanıttı?

The Umbrella Academy’nin üçüncü sezonu geçtiğimiz ay sevenleriyle buluştu. Yeni sezonda, sevilen ekibin demir başı Vanya Hargreeves, onu canlandıran oyuncu Elliot Page’in radikal değişimiyle bir geçiş yaşadı. Yapım ekibinin bu geçişi nasıl diziye adapte ettiğine yakından bakalım!

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/morganmurrel…

2020’nin Aralık ayında Elliot Page, hayranlarına Instagram hesabı üzerinden trans bir birey olduğu açıklamasını paylaştı.

Elliot’ın samimi açıklamasını gören hayranlar ise onu büyük bir destek ve sevgiyle karşıladı.

Bu güzel tepkilerin yanı sıra, The Umbrella Academy severler Elliot’ın değişiminin dizide nasıl ele alınacağını da merak etti.

Tam da o anda, Elliot, “Viktor Hargreeves ile tanışın ☂️” açıklaması ile dizideki yeni karakterini tanıttı.

Dizi sorumlusu Steve Blackman ve Elliot Page, Viktor’ın dizinin konusuyla örtüşen mantıklı bir hikâye ile olay örgüsüne dahil olmasını istedi.

Dizi ekibi, yeni karakterin olay örgüsüne adaptasyonu için transseksüel gazeteci Thomas Page McBee’nin de fikrini aldı.

Gazeteci McBee, Viktor’ın değişiminin dizide gelişen olayların ışığında gerçekleşmesi gerektiğini söyledi.

‘Dizinin işleyişi, Viktor’ın değişiminin tanımlayıcı bir karakter özelliği değil, bir doku olarak var olmasını gerektiriyordu. 3. sezon, bir önceki sezonun kaldığı yerden devam ediyor. Bu nedenle Viktor, sezonlar arasında kendisi hakkında bu farkındalığa ulaşmış olamaz.”

“Bunun yerine, Viktor’ın ortaya çıkışı yeni sezonun ilk bölümlerinde, natrans bireyler tarafından yadırganmayacak şekilde olmalıydı.”

Page’in McBee ile yaptığı görüşmelerde, Viktor’un cinsiyet kimliğini nasıl keşfettiği ve bu kimliği nasıl somutlaştırmayı seçtiği de dahil olmak üzere birçok faktör ele alındı.

McBee, “Steve ve ben, Elliot’ın kendi kimliğini kavramasından yola çıkarak, mevcut sahneler üzerinde ekonomik bir anlatı oluşturduk.” açıklamasında bulundu.

Yani, Viktor’ın hikâyesi, Elliot Page’in kendi değişim sürecinin bir yansıması olarak betimlenebilir.

Steve Blackman, yeni sezonda Viktor’ın değişimi karşısında çevresindekilerin tepkilerini de eklemeyi ihmal etmedi.

Hargreeves kardeşler, 3. sezonun ilk üç bölümünde bu büyük değişim haberinin farkında.

Hakkında Nehir Kozan

?????? , ???? ?????? ??̈???? ??????? ?? ???? ????? ?????. ??? ?? ??̈??? ...

Buna da Göz Atın

Kirpikleri uzatan ev yapımı serum tarifi

Kaş ve kirpik serumları son yıllarda oldukça popüler. Kullandığımız makyaj malzemelerinin içindeki ağır bileşenler, uzun saatler makyajlı ...

Cilt neden yağlanır? Yüz yağlanması nasıl engellenir?

Cilt üzerinde aşırı yağlanma hem sağlık açısından hem de güzellik açısından problem olarak görülmektedir. Cilt neden yağlanır? Yağlı Ciltlere ...

Kilo verme sonrası yüzde sarkma görülebiliyor

Özellikle 45 kiloya yakın ve üstende kilo kaybetmiş kişilerde yüz sarkması ortaya çıkabiliyor. Hasta o kadar kilo verince göbek bölgesi, sırt ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: