Kaş çoğaltan maske tarifi…

Kaş çoğaltan maske tarifi…Kaş bir kadının yüzünün güzelliğini şeklini ortaya çıkaran ve güzellik kıstasında çok önemlidir. Özellikle gür ve kalın olduğunda yüzünüze bir karakter katar. Bu yüzden çok daha fazla anlamlı ve güzel gözükürsünüz. 

Bu şekilde bir kaşa sahip olmak için tabi kullanabileceğiniz etkili kozmetik ürünleri olabilir, ancak bunlar istediğiniz performansı veremediği gibi içerdiği kimyasal maddeler yüzünden cildinizi ve daha sonrası için kaş sağlığını ciddi şekilde zarar verir. Bu yüzden doğal yöntemleri kullanmak her zaman için daha mantıklı ve sağlıklıdır. Aşağıdaki maske tarifleri ile evde kolayca kaşlarınızı gürleştirebilir ve doğal yollarla kaşlarınızı çoğaltabilirsiniz.

kaş çoğaltan maske tarifi

Kaş çoğaltan maske tarifi

MALZEMELER

2 diş sarımsak
1 yemek kaşığı badem yağı

Yapılışı

Sarımsakları bıçak değdirmeden havanda dövün. 1 yemek kaşığı badem yağını ilave edin. Eğer evinizde argan yağı da bulunuyorsa badem yağına yarı yarıya argan yağı ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız maskeyi her gün kaşlarınıza nazikçe masaj yaparak uygulayın. Kokusuna alışana kadar biraz rahatsız edici olabilir fakat kaşlarınız için etkili olacağını unutmayın.

Kaş çoğaltan maske tarifi

MALZEMELER

  • 4 yemek kaşığı Hindistan cevizi yağı
  • 2 yemek kaşığı aloe vera jeli

Yapılışı

Jel ve yağı küçük bir şişenin içerisinde karıştırın. Haftada 3-4 defa kaşlarınıza masaj yaparak sürün. Bu bakım maskesi ile 2-3 ay içinde kaşlarınızda muhteşem bir gürleşme ve kalınlaşmaya tanık olabilirsiniz.

 

Ananas Detoksu Nasıl Yapılır

Hakkında Nehir Kozan

Nehir Kozan
𝑮𝒆𝒛𝒎𝒆𝒌 , 𝒚𝒆𝒏𝒊 𝒚𝒆𝒓𝒍𝒆𝒓 𝒈𝒐̈𝒓𝒎𝒆𝒌 𝒅𝒆𝒏𝒊𝒍𝒅𝒊 𝒎𝒊 𝒂𝒌𝒂𝒏 𝒔𝒖𝒍𝒂𝒓 𝒅𝒖𝒓𝒖𝒓. 𝑩𝒊𝒓 𝒅𝒆 𝒎𝒖̈𝒛𝒊𝒌 ...

Buna da Göz Atın

Zerdeçalın cilde faydaları ve zerdeçal maskesi

Zerdeçalın cilde faydaları nelerdir? Hint safranı olarak bilinen zerdaçal birçok hastalık için bitkisel tedavide kullanılıyor. …

Siyah Noktalar İçin Süt ve Jelatin Maskesi

Çoğu kadının ortak problemi ciltte oluşan siyah noktalar. Evde yapabileceğiniz süt ve jelatin maskesi ile …

Birbirinden Etkili Lip Balm Önerileri

Kış aylarının kendini göstermesiyle, dudaklarımız da soğuk havalardan nasibini almakta. Dudaklarınızı korumak için uygun fiyatlı …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: