Kaybolduğu Söylenen Damla Horoz Video Paylaştı

Geride bıraktığımız Pazartesi günü evinden ayrılan Damla Horoz için sosyal medyada kayboldu, şeklinde mesajlar paylaşıldı. Kısa sürede tt  ve 52 bin gönderi atılan  gönderilerin ardından kaybolduğu iddia edilen Damla Horoz bir video paylaştı.

DÜZCE’nin Gölyaka ilçesinde, geride bıraktığımız pazartesi günü evinden ayrılan Damla Horuz (17), sosyal medya üzerinden video paylaştı. Horuz videoda, “Ben katiyen ailemle yaşam sürdürmek istemiyorum, çok dayak yedim. Arkadaşımın evindeyim, güvendeyim. Lütfen düzmece şeylere inanmayın” dedi.

Damla horoz

Pazartesi Gününden Beri Haber Alınamadı

Gölyaka ilçesi Hacı Yakup köyünde oturan Damla Horuz, pazartesi günü saat 05.00 sıralarında evinden ayrıldı. Damla Horuz’dan bir daha haber alınamadı. Düzce İl Jandarma Komutanlığı ve İl Güvenlik Müdürlüğü ekipleri, genç kızın sosyal medya hesaplarını araştırmaya alırken, asayiş şubesi başta olmak üzere bütün birimler genç kızın bulunması amacıyla harekete geçti. Kayıp Damla Horuz, sosyal medya üzerinden video paylaşarak ailesinden şiddet gördüğünü, bu yüzden evden ayrıldığını söyledi.

Damla Horoz : Çok Dayak Yedim

Horuz paylaştığı videoda, “Başkalarının yaydığı düzmece şeylere inanmayın. Ben katiyen ailemle yaşam sürdürmek istemiyorum. Bana çok kötü şeyler yaşattılar. Psikolojik baskı uyguladılar. Çok dayak yedim, jandarmaya gittim. Bu yüzden kendimi kaçmak mecburiyetinde hissettim ve kaçtım. Şimdi arkadaşımın evindeyim, güvendeyim. Lütfen düzmece şeylere inanmayın” dedi.

 

Bir Kadın Daha Ölmedi, Öldürüldü ; Pınar Gültekin

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

levent karaduman

Müge Anlı’da aranan Levent Karaduman bulundu mu?

Levent Karaduman ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Denizli’nin Merkezefedi ilçesi Servergazi Mahallesi’nde …

veba1 16 9 1594027469

Yeni Virüs Salgını Tehlikesi Bubonik Veba Nedir

Veba hastalığının bir tür farklı bir biçimi olan Bubonik veba ile alakalı detaylar gündemde araştırılıyor. …

düğün salonları

1 Temmuz ile Neler Değişiyor

Coronavirüs nedeniyle kapalı olan düğün salonları, internet kafeleri ve oyun salonları birtakım önlemler ve düzenlemeler …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: