Kilolu Kadınlarda Kaban Seçimi Nasıl Olmalı

Kilolu Kadınlarda Kaban Seçimi Nasıl Olmalı? Kilosu biraz fazla olan bayanların kıyafet seçiminde dikkat etmesi gereken birçok detay bulunmaktadır. Bugün sizler için Kilolu kadınlarda kaban seçimi nasıl yapılmalıdır? Sorusunun cevabını stilist uzman görüşlerinden yararlanarak açıklamak istiyoruz.

Özellikle kilolu olan bayanlarda en çok dikkat etmesi gereken konunun beden ölçüsü seçimi olduğunu belirtmek istiyoruz. Bunun nedeni ise giyinirken sıkıntı çekmeden rahatlıkla giyinmek olduğudur. Kabanın kış aylarında tercih edilmesi aynı zamanda içerisinde başka kıyafetlerinde olacak olması kabanın rahat giyilmesini beraberin getirecektir.

Büyük beden dar kıyafetlerin giyilmesi günlük yaşantınızda işlerinizi zor yapmanıza neden olacağından dolayı alacağınızdan biraz daha büyük bedeni tercih etmeniz rahat etmeniz açısından son derece önemlidir.

Kilolu Kadınlarda Kaban Seçimi
Kilolu Kadınlarda Kaban Seçimi

Bu yıl içerisinde moda olan kaban modelleri arasında kaz tüyü olan montlar olduğunu belirtmek istiyoruz. Burada kapitone olarak adlandırılan dikişlerin son derece şık bir görüntüde olduğunu sizlere belirtmek istiyoruz. Ancak burada kullanılan kaz tüyü veya elyafın çok kaba durmamasına özen göstermeniz daha kibar bir görüntüde olmasını sağlayacaktır.

Büyük beden kaban giyecek olan bayanların özellikle renk seçiminde koyu renkleri tercih etmesi önemlidir. Özellikle koyu renk modellerden siyah ve kahverenginin mutlaka dolabınızda bulunması sizlerin daha zarif görünmesine yardımcı olacaktır. Bu yüzden kıyafet seçimini yaparken öncelikle bu belirttiğimiz renklere uygun modelleri almanız önemli bir detaydır.

Açık renklerin hatlarınızı daha kolay belli etmesi sizlerin koyu olan renklere yönelmenizi sağlamalıdır.

 

Büyük Beden Abiye Nasıl Seçilir ?

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Gelin Diyeti ve Püf Noktaları

Evlenmenize sayılı günler kala son dönemde aldığınız fazla kilolarınızdan kurtulmak gelin diyeti ile mümkün. Gelin …

Burçlara Göre Hastalıklar

Birçok astrolog burçların evleri belli bir organı temsil ettiğini dile getirmektedir. Gelin burçlara göre hastalıklar …

Gerçek ve Sahte Parfümü Nasıl Ayırt Ederiz

Parfüm günlük zaman için özellikle kadınların vazgeçilmezidir. Peki gerçek ve sahte parfümü nasıl ayırt ederiz? …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: