Kirpik botoksu nedir, nasıl yapılır?

Kirpik botoksu nedir, nasıl yapılır? Kirpik botoksun öncelikle tanımını yapacak olursak doğal kirpikleri besleyen ve onları uyararak daha dolgun daha şık ve gür görünüm sağlamak içinn tasarlanan hidrolize bir keratin maskesidir. En iyi verimi yakalamak için kolajen, argan yağı, protein ve vitaminler ile takviye edilmektedir. Besleyici bu maske kirpikleri daha gür ve kalın hale getirmek için keratin ile doldurur.

Kirpik botoksu nedir, nasıl yapılır?

 

Kirpik Botoksu Uygulama Şekli

Kirpik botoksu yaptırmak için yalnızca 6 kademeden geçiliyor. Başlangıçta kirpikler yağdan arındırılarak temizliği yapılıyor. 2. Sırada ise kişinin kirpiklerine uygun kalıplar yerleştirilerek istenilen şeklin verilmesi sağlanıyor. 3. sırada kirpiklere keratin bakımı yapılıyor. 4. Sırada pigmentlerle rimel efekti veriliyor. 5. Sırada ise botoks kolojen ile kirpiklerin kalınlaşması sağlanarak son olarak kirpiklerin vitamin ile beslenmesi sağlanıyor.

Ne Kadar Sürer?

Yaklaşık olarak 45 dakika sürmektedir. 45 dakika gibi bir sürede kirpiklerinizde büyük değişimler sağlanmaktadır.

Kirpik botoksu nedir, nasıl yapılır?

Bu işlemden Sonra Ne Yapılmalı?

İşlem sonrası herhangi bir bakım veya uygulamaya gerek yoktur. Kendi doğal kirpiği gibi kullanılabilir. Uygulamadan sonra kirpiklere 24 saat su değmemesi gerekiyor. Bu süre ne kadar doğru kullanılırsa o etki sağlıyor.

Kalıcılığı Ne Kadar?

Serum, bakım veya özel bir uygulama gerektirmeden 6-8 haftaya kadar kalıcılığı sürebilir. Ancak kişinin kullanımına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

 

10 Yaş Daha Genç Gösteren Pirinç Maskesi

Hakkında Pınar Keskin

Buna da Göz Atın

Mucize bebek Ayda bebek kimdir

İzmir depreminde 91. saatte mucize yaşandı. Enkazdan çıkarılan Ayda bebek umut oldu. Kurtarma ekipleri Ayda’nın sesini duyduğunu, …

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu sezonu hem gardıropların favori modellerini belirleyen hem de yeni …

İlk Buluşmada Unutulmaz Olmak İçin 7 Yöntem

İlk buluşmada unutulmaz olmak için 7 yöntemi sizinle paylaşıyoruz. Yeni biriyle ilk tanıştığınızda kendinizi unutulmaz …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: