Kirpik botoksu nedir, nasıl yapılır?

Kirpik botoksu nedir, nasıl yapılır? Kirpik botoksun öncelikle tanımını yapacak olursak doğal kirpikleri besleyen ve onları uyararak daha dolgun daha şık ve gür görünüm sağlamak içinn tasarlanan hidrolize bir keratin maskesidir. En iyi verimi yakalamak için kolajen, argan yağı, protein ve vitaminler ile takviye edilmektedir. Besleyici bu maske kirpikleri daha gür ve kalın hale getirmek için keratin ile doldurur.

Kirpik botoksu nedir, nasıl yapılır?

 

Kirpik Botoksu Uygulama Şekli

Kirpik botoksu yaptırmak için yalnızca 6 kademeden geçiliyor. Başlangıçta kirpikler yağdan arındırılarak temizliği yapılıyor. 2. Sırada ise kişinin kirpiklerine uygun kalıplar yerleştirilerek istenilen şeklin verilmesi sağlanıyor. 3. sırada kirpiklere keratin bakımı yapılıyor. 4. Sırada pigmentlerle rimel efekti veriliyor. 5. Sırada ise botoks kolojen ile kirpiklerin kalınlaşması sağlanarak son olarak kirpiklerin vitamin ile beslenmesi sağlanıyor.

Ne Kadar Sürer?

Yaklaşık olarak 45 dakika sürmektedir. 45 dakika gibi bir sürede kirpiklerinizde büyük değişimler sağlanmaktadır.

Kirpik botoksu nedir, nasıl yapılır?

Bu işlemden Sonra Ne Yapılmalı?

İşlem sonrası herhangi bir bakım veya uygulamaya gerek yoktur. Kendi doğal kirpiği gibi kullanılabilir. Uygulamadan sonra kirpiklere 24 saat su değmemesi gerekiyor. Bu süre ne kadar doğru kullanılırsa o etki sağlıyor.

Kalıcılığı Ne Kadar?

Serum, bakım veya özel bir uygulama gerektirmeden 6-8 haftaya kadar kalıcılığı sürebilir. Ancak kişinin kullanımına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

 

10 Yaş Daha Genç Gösteren Pirinç Maskesi

Hakkında Pınar Keskin

Avatar

Buna da Göz Atın

Venüs Face nedir?

ABONE OLYer çekimi, stres, çevre, genetik, cilt özellikleri, beslenme ve uyku bozuklukları gibi birçok faktörün cildin yaşlanmasını ...

Halil Sezai’nin yaşlı adamı dövdüğü görüntüler ortaya çıktı

Tuzla’da film çekimi için kiraladığı villanın yanında bulunan villa sahiplerinin kendisine film çekimi için itiraz etmesi nedeniyle tartışan ...

Made & Crafted Levi’s Kadın Koleksiyonu tanıtıldı

Made & Crafted Levi’s Kadın Koleksiyonu tanıtıldı. Kayakla geçen bir günün sonunda sıcacık ateşin yanında …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: