Koronayla Anneannesini Kaybeden Pınar Deniz o Günleri Anlattı

Aşk 101 dizisi ile tanıdığımız oyuncu Pınar Deniz koronavirüs pandeminin ortaya çıkması ile beraber ilk salgın haberlerinde ailesi dahil karantinaya alınan kişiler arasında olmuştu. 

Vatanım Sensin’deki Yıldız karakteri ile beraber yıldızı parlayan Pınar Deniz, Aşk 101 dizisi’nde Burcu öğretmen karakteri ile çıkışa geçmişti. Ancak koronavirüs salgını ile beraber annesi ve teyzesi dahil ailesindeki birçok kişiye virüs bulaşmış karanatinaya alınmışlardı. Kendisi virüse yakalanmadı ancak anneannesi virüs nedeniye yaşamından oldu. Oyuncu, BeStyle dergisine yaşadıklarını anlattı.“Ben şayet geçirdiysem hissetmedim. En sinir bozucu kısmı o zaten. Farkında olmadan başkasının hayatına mal olabilirsin. Psikolojik süreci oldukça zordu. Başına gelmeyen anlayamaz.” şeklinde konuştu. Tüm yaşadıklarını geri bıraktığını ancak unutmadığını belirtirken yaşama da devam etmesi gerektiğini bildiğini söyledi.

 

 

 

Hakkında Nehir Kozan

Nehir Kozan
𝑮𝒆𝒛𝒎𝒆𝒌 , 𝒚𝒆𝒏𝒊 𝒚𝒆𝒓𝒍𝒆𝒓 𝒈𝒐̈𝒓𝒎𝒆𝒌 𝒅𝒆𝒏𝒊𝒍𝒅𝒊 𝒎𝒊 𝒂𝒌𝒂𝒏 𝒔𝒖𝒍𝒂𝒓 𝒅𝒖𝒓𝒖𝒓. 𝑩𝒊𝒓 𝒅𝒆 𝒎𝒖̈𝒛𝒊𝒌 ...

Buna da Göz Atın

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu

NetWork Kadın Sonbahar Kış 2020-21 koleksiyonu sezonu hem gardıropların favori modellerini belirleyen hem de yeni …

İlk Buluşmada Unutulmaz Olmak İçin 7 Yöntem

İlk buluşmada unutulmaz olmak için 7 yöntemi sizinle paylaşıyoruz. Yeni biriyle ilk tanıştığınızda kendinizi unutulmaz …

Baştan Çıkarıcı Kadın Parfümleri

Tercih sebebi her ne olursa olsun cevabı her zaman merak edilen sorulardan biri baştan çıkarıcı …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: