Kova Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Hayatta ciddi ve ne istediğini bilen Kova burcu erkeğini elde tutmak sıhhatli ve itimat edilir bir temas sürdürmek karşılıklı özveri ile gayet mümkündür.

Partneriniz hangi burçtan olursa olsun; sevdiğinizi elinizde tutmak, kendinize âşık etmek istiyorsanız; ilk yapmanız gereken olduğunuz gibi davranmak.

Partnerinin burcu kova olan kadınlar, kova erkeği nasıl âşık edilir merak etmektedir. Kova burcu erkeği şimdilik sevgiliniz ya da eşiniz değilse ve kova erkeği ile yeni bir temas başlayacaksa; kova erkeğinin özelliklerini bilerek, kendinize âşık etmek amacıyla yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Aslında yapmanız gerekenler unutmayınki; ilişkinin hangi aşamasında olduğunuza göre değişecektir. Henüz yeni mi tanıştınız? Evlilik aşamasında mısınız? Uzun bir süredir sevgili misiniz? Bu duruma göre yapacaklarınız değişeceği gibi adımlarınızı daha dikkatli atmanızda fayda var.

Kova Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Kova Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Ortada şimdilik bir temas yoksa ve kova burcu erkeğinin ilgisini çekmek istiyorsanız; ikinizin karşılaşabileceği, sohbet edebileceği ortamlar oluşturmanız gerekebilir.

Kova burcu erkeğini elde etmek ya da elde tutmak isterken alışılagelmiş önerileri veya ilişki adımlarını kullanmak sakıncalı olacaktır. Ama her defasında unutmayınki karşınızdaki tutarlı bir kişi sakın abes kaçabilecek veya dışardan duyulduğunda nasıl böyle bir şey yapabildin, bunu yapmak cesaret ister denilecek şeyler yapmayın. Karşınızdaki kişi tutarlı, mantıklı ve olayları bu çerçevede değerlendire birisi.

Sizin önceliğiniz kova burcu erkeği ve buna yönelik öneriler olmalıdır. Aynı vakitte geleneksel yöntemleri de bir kıyıya bırakın ve günümüzün çağdaş temas yürütme kurallarına odaklanın. Yani klasik eski usul dayatmalar veya zorlamalar ile karşısına çıkmamanız gerekir.

Kova erkeğiyle ilişkinizi sürdürebilmek için ilişki temellerinizi öncelikle sağlamlaştırın. Herşeyi netliğe kavuşturun. Bunun amacıyla de yapmanız gereken kova burcu erkeğinin özelliklerini öğrenmek olmalı. Onu iyice tanımaya çalışın, sevmediği şeylere dikkat edin.

 

Burçlar İçin Tek Kelime İle Aşk

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

23 Kasım haftalık burç yorumları

23 Kasım haftalık burç yorumları. Gerçekte ne istediğimizin kanaatine varmamız gereken bir hafta deneyimleyeceğimizi söyleyen …

Kullandığımız Maskeler Ne Kadar işe Yarıyor?

Hangi maskenin ne kadar etkili olduğu akıllarda yer alan en önemli sorunlardan biri. Birçok yerde …

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: