Masterchef 2020’de Elenen isim ve yeni yarışmacı belli oldu

Masterchef 2020 6 Eylül’deki bölümde eleme potasında olan Özgül, Ebru, Berker, Eray, Gülşah ve Duygu yarışmaya devam edebilmek için yarıştılar.

Yaratıcılık oyununu kazanan üç isim eleme potasından çıkarken; şeflerin beklentisinin altında kalan üç tabağın sahibi ise bir kez daha yarışmak için eleme turunun son oyununa gitti.

Masterchef 2020'de Elenen isim ve yeni yarışmacı belli oldu

Masterchef 2020’de Elenen isim ve yeni yarışmacı belli oldu

İlk oyunda başarılı olarak potadan çıkan üç yarışmacıdan ilki olarak Eray olurken Duygu ve  Özgül de bir hafta daha MasterChef’te kalmayı garantiledi. Berker, Ebru ve Gülşah ise üç eleme adayı olarak potada kalmaya devam etti.

Ardından Mehmet Şef yarışmacılara Duxelle (Düksel) Pirzola tarifi verdi ve günün sonunda Şefler, tarife en yakın tabağı en başarılı şekilde hazırlayan iki yarışmacıyı daha potadan çıkararak elenen yarışmacıyı belirledi. Böylece, 6 Eylül MasterChef 2020’den elenen isim Gülşah  oldu.

Gülşah’dan boşalan tezgaha ise yeni bir yarışmacı girdi. Yarışacak olan isim ise Arem Yüce oldu.

Ricotta Peynirli Ravioli Tarifi

En Uygun Fiyatlı Köşe Takımları

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Aleyna Çakır olayında şüpheli Ümit Can’ın annesi intihar etti

Türkiye'nin konuştuğu Aleyna Çakır olayında "şüpheli" olarak kamuoyuna yansıyan Ümit Can'ın annesinin Sosyal Hizmetler'de görevli olduğu ortaya ...

Terazi Burcu Aşk Uyumu

Terazi burcu aşk uyumu yaşadığı burçlar hangileridir? Terazi burcu kişilerinin diğer burçlarla olan aşk uyumunu …

Halil Sezai : odun parçasını şaka amacı ile kendisine uzattım!

Film çekimi nedeniyle tartıştığı komşusunu darp eden ve tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen Halil Sezai'nin savcılıktaki ifadeleri ortaya ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: