MasterChef 2020’de MasterClass ödül oyununu kazanan belli oldu

MasterChef 2020’nin yeni bölümünde bu akşam yarışmacılar MasterClass eğitimi almak için toplandı. Somer Şef, yarışmacılara MasterClass eğitiminin artık yeni döneme girildiğini ve aşamalar olacağını belirtti.

MasterChef’te bu akşam ilk önce Mehmet Şef’ten eğitim alan 16 yarışmacı arasından sadece 8’i verilen ödevi doğru yaparak Somer Şef’in Masterclass’ına katılabildi. Somer Şef’in Masterclass’ı sonrasında verilen ödevi en iyi terine getiren 4 kişi ise Danilo Şef’ten MasterClass eğitimi alma hakkı kazandı. MasterChef’te bundan sonra kazanan kişiler tüm eğitimlerin tamamını alabilecek.

MasterChef 2020’de MasterClass ödül oyununu kazanan belli oldu

MASTERCLASS ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 2020’nin yeni bölümünde bu akşam bir kez daha MasterClass heyecanı yaşandı. Somer Şef, Danilo Şef ve Mehmet Şef bu akşam yarışmacıları MasterClass’ta oldukça incelikli eğitimler verdi. Bu akşam yarışmacılar tavuk pişirme ve kesme tekniklerini öğrendi. Kesim tekniklerinde Mehmet Şef adeta şov yaptı. MasterClass eğitimlerini en iyi şekilde alan yarışmacılar, MasterClass ödül oyununda karşı karşıya geldi ve en iyi tabağı yapan yarışmacılar bir sonraki tura geçme şansını yakaladı.

Mehmet Şef’ten Masterclass eğitimi alan 16 yarışmacı arasından ödül oyununda en başarılı olan 8 isim Esra, Barbaros, Özgül, Sefa, Eray, Selin, Ayyüce ve Uğur oldu. Bu 8 isim Somer Şef’in Masterclass’ına katılmaya hak kazandı. Somer Şef’in Masterclass eğitiminden başarıyla geçen 4 isimse Uğur, Barbaros, Esra ve Sefa oldu.

MasterChef 2020’de MasterClass ödül oyununu kazanan belli oldu

Uğur, Barbaros, Esra ve Sefa Danilo Şef’in Masterclass’ına katılmaya hak kazandı vecnü en iyi şekilde pişirmeye çalıştı. En iyi tabağı hazırlayan 1 isimse bu haftanın Masterclass’ını kazanan isim oldu.

Böylelik MasterChef’te bu haftanın Masterclass’ını kazanan isim Esra oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

MasterChef Türkiye 2020’nin Masterclass’ını kazanacak ismin hak edeceği ödülü Mehmet Şef açıkladı. MasterChef yarışmacıları arasından bu akşamki Masterclass’ı kazanan isim, oldukça ünlü bir İtalyan restoranında tüm gün boyunca Masterclass eğitimi alacak.

İlginizi Çekebilir  MasterChef yarışmacısı Walison Fonseca karakolluk oldu

KAYNAK

 

17 Eylül Perşembe günlük burç yorumları

 

Karbonatın Faydaları- Mükemmel bir yüz ve cilt için

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Hüs Hastalığı Nedir

Hus hastalığı nedir sorusuna tam olarak Hemolitik üremik sendrom (hus) akut böbrek yetmezliği bulguları ve …

Aleyna Çakır olayında şüpheli Ümit Can’ın annesi intihar etti

Türkiye'nin konuştuğu Aleyna Çakır olayında "şüpheli" olarak kamuoyuna yansıyan Ümit Can'ın annesinin Sosyal Hizmetler'de görevli olduğu ortaya ...

Terazi Burcu Aşk Uyumu

Terazi burcu aşk uyumu yaşadığı burçlar hangileridir? Terazi burcu kişilerinin diğer burçlarla olan aşk uyumunu …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: