MasterChef 2020’de yeni takım kaptanları belli oldu

MasterChef 2020’de bu akşam ekrana gelen kaptanlık oyununu kazanan yarışmacı belli oldu. MasterChef 60. bölümde yarışmacılar, kaptan olabilmek için 45 dakika sürede sekiz adet içli köfte yapması gerekiyordu. Çok sevdiğimiz bu yemeği yapabilmek için herkes tüm marifetlerini sergiledi.

MasterChef 2020'de yeni takım kaptanları belli oldu

Verilen sürenin bitimi ile şefler hazırlanan içli köftelerin tadımını yaptılar. Sonrasında içlerinden en çok beğenilen yarışmacılar seçildi. Mehmet şef Ebru’yu, Somer şef Serhat’ı, Danilo şef ise Duygu’yu, Esra’yı ve Uğur’u seçti. Devamında şefler bu yarışmacıların içli köftelerini bir kez daha tattılar. Finale kalan isimler; Ebru, Serhat ve Uğur oldu. Bu üç yarışmacı arasından MasterChef’te kaptanlık oyununu kazanan ve Mavi takım kaptanı Uğur oldu.

MasterChef 2020'de yeni takım kaptanları belli oldu

MASTERCHEF 2020’DE DÜN AKŞAM KİM ELENDİ? MASTERCHEF’E VEDA EDEN İSİM…

MasterChef’te beşinci hafta, kıyasıya mücadelelere sahne oldu. Mavi takım ile Kırmızı takım arasında oynanan üç dokunulmazlık oyunu sonrasında altı eleme adayı ortaya çıktı. Mavi takımdan Serhat ve Özgül; Kırmızı takımdan ise Sefa, Selin, Tanya, Berker eleme potasına girdi.

Eleme gecesi final oyununda Berker, Tanya ve Selin, Somer Şefin imza tabağını hazırlamaya çalışırken yarışmacılara bu zorlu yemeği hazırlaması için bir saat süre verildi.

Süre sonunda hazırlanan tabakların tadımı şefler tarafından yapıldı. Üç yarışmacı arasında en zayıf tabağı hazırlayan Selin, dün akşam MasterChef 2020’ye veda etti.

BU HAFTA MASTERCHEF 2020’NİN KADROSUNA DAHİL OLAN YARIŞMACI…

WALİSON FONSECA

MASTERCHEF WALİSON FONSECA KİMDİR?

Santos Sao Paulo doğumlu 35 yaşındaki Walison,18 yıl boyunca oyunculuk ve modellik üzerine uluslararası alanda başarılı işler yapmış; Meksika, ABD (Miami, NYC, Los Angeles), İtalya (Milano), Kore olmak üzere dörtten fazla ülkede yaşamıştır. Melisa Pınar ile evli olan Walison Fonseca’nın, 11 yaşında “Amaya” adında da bir çocuğu vardır.

Portekizce, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve orta düzeyde Türkçe olmak üzere beş dil bilen Walison kendisini ve Türkiye’ye gelme hikayesini şu şekilde ifade etmektedir:

“Dünyada uzun yıllar sonra Malta adasında bir işim vardı ve bu işten sonra Türkiye’yi tanımaya ilgi duydum. Kısa süre sonra İstanbul’a aşık oldum ve burada yaşamaya karar verdim. Türk kültürünü seviyorum çünkü burada kendimi evimde hissediyorum.”

Hızlı Oje Kurutma Yöntemleri

Yüzdeki Sivilceler Neden Çıkar?

Halil Sezai ne kadar hapis yatacak?

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

26 Ekim Haftalık burç yorumları

26 ekim haftalık burç yorumları.. Venüs terazi burcuna geçiyor: mantığımızın yerine sezgilerimize güveneceğiz.. 26 ekim …

Masumlar Apartmanı; İnci, Han ve ailesine ışık mı olacak kaderine mi terkedecek

Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren reytingleri alt üst eden ve büyük bir hayran kitleyicisi kazanan Masumlar …

Deviasyon Nedir Neden Oluşur Nasıl Tedavi Edilir

Deviasyon Nedir Neden Oluşur ? Burun boşluğunu ikiye ayıran kıkırdak ve kemik oluşumunun bir tarafa …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: