Masterchef düello kazananı belli oldu

Masterchef düello kazananı belli oldu. MasterChef Türkiye yeni bölümde ilk kez kaptanlar düellosu yapıldı. ‘de bu akşam ilk defa kaptanlar düellosu yapıldı. Sevilen yarışmanın ikinci haftasında yarışmacılar, kaptanlık oyununda mücadele etti.

On altı yarışmacı arasından istenilen yemeği en başarılı şekilde hazırlayan yarışmacı Uğur oldu. Mavi takım kaptanı olan Uğur, Kırmızı takım kaptanı olarak Özgül’ü seçti. Bu ik takım kaptanı arasından ilk defa yapılan bu düelloda kazanan takımına önemli bir avantaj kazandırdı.

Masterchef düello kazananı belli oldu

Masterchef düello kazananı belli oldu

MasterChef Türkiye yeni bölümünde  Mavi takım kaptanı ile Kırmızı takım kaptanı arasında bir düello yapıldı. Düelloyu kazanan kaptan, takımına oynanacak ilk takım oyununda 5 dakika avantaj kazandıracaktı. Bu oyunda yarışmacılardan 30 dakika içinde Somon Carpaccio yapması istendi. Kıyasıya rekabetin yaşandı oyunda kaptanlarına destek, yukarıda takım arkadaşlarından geldi. Sürenin sonunda şefler tadımlarını yaptılar ve günün başarılı tabağını seçtiler. MasterChef Türkiye 2020’de ilk kaptanlık düellosunu kazanan Özgül oldu.

 

Burçlara göre kariyer, hangi meslek size göre?

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Hüs Hastalığı Nedir

Hus hastalığı nedir sorusuna tam olarak Hemolitik üremik sendrom (hus) akut böbrek yetmezliği bulguları ve …

Aleyna Çakır olayında şüpheli Ümit Can’ın annesi intihar etti

Türkiye'nin konuştuğu Aleyna Çakır olayında "şüpheli" olarak kamuoyuna yansıyan Ümit Can'ın annesinin Sosyal Hizmetler'de görevli olduğu ortaya ...

Terazi Burcu Aşk Uyumu

Terazi burcu aşk uyumu yaşadığı burçlar hangileridir? Terazi burcu kişilerinin diğer burçlarla olan aşk uyumunu …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: