MasterChef eleme adayları belli oldu

MasterChef eleme adayları belli oldu . MasterChef Türkiye’de ilk defa yapılan dokunulmazlık oyunu sonuçları belli oldu.  Oyunu kazananı Duygu olurken eleme adayı ismi olarak Celal’i tercih etti.

MasterChef Türkiye’de yeni bölüm yine büyük heyecana sahne oldu. Yeni bölümde ilk defa dokunulmazlık oyunu oynandı.  Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı kadroda yapılan konsey geceye damga vurdu. MasterChef 2020’nin birinci dokunulmazlık oyununu az bir farkla kaybeden Kırmızı kadro, daha sonra bireysel dokunulmazlık oyunu oynamış ve bu oyunu kazanan yarışmacı, birinci eleme adayını belirlemişti.

MasterChef eleme adayları belli oldu

MasterChef eleme adayları belli oldu

Sonrasında Kırmızı grupta bir eleme oylaması yapıldı. Bu oylamada dokunulmazlığı kazanan Duygu ile birinci eleme adayı olan Celal’in isimlerini yazılamayacaktı. Ancak bu yarışmacılar, eleme potasına girmesini istediği bireylerin isimlerini yazabilecekti.

MasterChef Türkiye’de Kırmızı grup ortasında yapılan oylama gergin bir havada geçti. Kimi yarışmacıları oylarını kullanırken performansa dayalı olarak verirken kimileri ise rakip gördüğü kişiyi eleme potasına sokmak için oy kullandı. Yarışmacılar eleyebilecekleri kişilerin ortasından iki kişinin ismini yazdı. Bu halde kullanılan oyların sonucunda en fazla ismi yazılan yarışmacı Sedat Tuncer oldu. Böylelikle MasterChef Sedat, haftanın ikinci eleme adayı oldu.

MasterChef takım kaptanları belli oldu

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Hüs Hastalığı Nedir

Hus hastalığı nedir sorusuna tam olarak Hemolitik üremik sendrom (hus) akut böbrek yetmezliği bulguları ve …

Aleyna Çakır olayında şüpheli Ümit Can’ın annesi intihar etti

Türkiye'nin konuştuğu Aleyna Çakır olayında "şüpheli" olarak kamuoyuna yansıyan Ümit Can'ın annesinin Sosyal Hizmetler'de görevli olduğu ortaya ...

Terazi Burcu Aşk Uyumu

Terazi burcu aşk uyumu yaşadığı burçlar hangileridir? Terazi burcu kişilerinin diğer burçlarla olan aşk uyumunu …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: