MasterChef Elenen isim ve yeni katılan isim belli oldu

MasterChef haftanın eleme adayları arasında bu akşam iki turlu eleme oyunu oynandı. Yarışmaya veda eden isim ve yeni katılan isim belli oldu.

İlk oyunda bıldırcın ana ürünlü bir yaratıcı yemek yapıldı. Bu turda en iyi tabağı çıkaran üç yarışması MasterChef’te bir hafta daha yarışmayı garantilemiş oldu. Son üç kişi arasında oynanan final oyunu ile MasterChef’e veda eden isim belli oldu. İlgiyle takip edilen MasterChef’te bu akşam kim elendi, kim gitti? İşte 27 Eylül 2020 tarihli MasterChef 65. bölüme dair detaylar…

MASTERCHEF’TE BU HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye’de her hafta takımlar yeniden kuruluyor. Kurulan takımlar arasında üç dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dokunulmazlığı kaybeden takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu oynuyor. Ve sonrasında eleme oylaması yapılıyor. Sonuçta ise iki eleme adayı ortaya çıkıyor. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Emir kazandı. Onun ise eleme potasına gönderdiği Özgül, haftanın ilk eleme adayı oldu. Esra ise oylamada en fazla oyu alarak ikinci eleme adayı oldu.

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu yine Kırmızı takım kaybetti. Oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan ise Berker oldu. Onun eleme potasına göndermeyi seçtiği isim Eray oldu. Ayyüce ise oylamada en fazla oyu alarak dördüncü eleme adayı oldu.

Son dokunulmazlık oyununu Mavi takım kaybetti. Haftanın son bireysel dokunulmazlığı kazanan ise Furkan oldu. Ve Barbaros’u eleme potasına gönderdi. Böylece beşinci eleme adayı belli oldu. Oylamada ise Celal en fazla oyu alarak 6. eleme adayı olmuş oldu.

MASTERCHEF 2020’DE KİM ELENDİ, KİM VEDA ETTİ?

MasterChef Türkiye’de eleme gecesi başladı. Eleme adayları olan Özgül, Esra, Eray, Ayyüce, Barbaros ve Celal, MasterChef jürisi karşısına çıktı. Şefler, ilk eleme oyununda yarışmacılardan bldırcın ana ürün olan yaratıcı bir yemek istedi. Bunun için verilen süre ise 40 dakika idi. Süre bitiminde şefler, yarışmacıların tabaklarını tek tek inceledi ve tadımını yaptı. Bu turda en başarılı tabağı hazırlayan yarışmacı Özgül oldu. Onu sırasıyla takip edenler Eray ve Ayyüce oldu. Bu üç yarışmacı, ilk turda kazanarak en az bir hafta daha MasterChef’te yarışma hakkı kazandı.

masterchef

MasterChef eleme gecesinde sonraki turda Esra, Barbaros ve Celal bir kez daha mutfağa girdi. Yarışmacılar, bu turda Mehmet şefin imza yemeği olan Mastik Sponge yapmaya çalıştılar. Bu yemek için verilen süre ise 45 dakika idi. Sürenin bitimi ile şefler, üç yarışmanın yaptığı bu tatlının tadımını yaptı. Esra, bu oyunda en başarılı tabağı çıkarak MasterChef macerasına bir hafta daha devam etme hakkını kazandı. Son iki isim ise Celal ve Barbaros kaldı. Ve bu akşam MasterChef Türkiye 2020’ye veda eden isim Celal Sarıgül oldu.

Yarışmaya katılan yeni yarışmacı ise Didem Devay oldu. İlk turda taze sebzeli levrek sarması hazırlamıştı. Hazırladığı bu yemek için Danilo şef ve Mehmet şeften evet oyu almış ve böylece MasterChef Türkiye’de üst tura çıkmıştı.

masterchef

KAYNAK

 

Bay Yanlış neden final yaptı? Gerçekten sadece reyting mi?

28 Eylül 2020 Pazartesi günlük burç yorumları

 

Ali Sürmeli hastaneye kaldırıldı

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

26 Ekim Haftalık burç yorumları

26 ekim haftalık burç yorumları.. Venüs terazi burcuna geçiyor: mantığımızın yerine sezgilerimize güveneceğiz.. 26 ekim …

Masumlar Apartmanı; İnci, Han ve ailesine ışık mı olacak kaderine mi terkedecek

Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren reytingleri alt üst eden ve büyük bir hayran kitleyicisi kazanan Masumlar …

Deviasyon Nedir Neden Oluşur Nasıl Tedavi Edilir

Deviasyon Nedir Neden Oluşur ? Burun boşluğunu ikiye ayıran kıkırdak ve kemik oluşumunun bir tarafa …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: