MasterChef ‘te dokunulmazlık mücadelesi

MasterChef’te bu akşam Mavi takım ile Kırmızı takım, dokunulmazlık mücadelesi verdi. Düelloyu kazanan Uğur, Mavi takıma beş dakika süre avantajı kazandırmıştı.

Oyunda Mavi takımın 45 dakika, Kırmızı takımın 40 dakika süresi vardı. Takımlar, bu süre içinde altı çeşit yemek yapmak zorundaydı. Süre sonunda şefler, yapılan yemeklerin tadımını yaptı. MasterChef’te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan ve “salaş balıkçı” menüsünde en başarılı tabakları çıkaran takım şeflerin oybirliği ile belirlendi. Oyuna avantajı başlayan Mavi takım, MasterChef’te 1. dokunulmazlık oyununu kazandı.

MasterChef 'te dokunulmazlık mücadelesi

HANGİ YEMEKTE HANGİ TAKIM KAZANDI?

  • Kırlangıç çorbası * Mavi takım
  • Levrek Marin * Mavi takım
  • İstavrit tava * Mavi takım
  • Uskumru pilaki * Kırmızı takım
  • Fırında helva * Mavi takım

MasterChef 'te dokunulmazlık mücadelesi

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyunu sonrasında Kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için siyah önlükleri giyip mutfağa girdiler. Bireysel dokunulmazlık istenen yemek Danilo şefin özel yemeği Gizli Orman idi. Yarışmacılara bu yemeği hazırlamaları için 45 dakika süre verildi. Hazırlanan yemeklerin şefler tarafından tadımı yapıldıktan sonra dokunulmazlığı kazanan yarışmacı açıklandı. Son ikiye kalan isimler Berker ile Emir oldu. Bu iki yarışmacı arasından şeflerin oybirliği ile gecenin en iyi tabağını hazırlayan Emir, MasterChef’te bu akşam bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı oldu.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında gözler dokunulmazlığı kazanan yarışmacıdaydı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Emir, bir arkadaşını eleme potasına göndermek üzere kararını açıkladı.

BU HAFTA MAVİ TAKIM VE KIRMIZI TAKIM HANGİ YARIŞMACILARDAN OLUŞUYOR?

Dün akşam ekrana gelen kaptanlık oyununun ardından Mavi takım kaptanı olan Uğur ve onun seçtiği Kırmızı takım kaptanı Emir, geriye kalan yarışmacılardan tek tek isimler söyleyerek yeni takımları oluşturdu. İşte, MasterChef’te bu haftanın takımları…

Mavi Takım: Uğur, Furkan, Serhat, Barbaros, Tanya, Duygu, Sefa, Celal

Kırmızı Takım: Emir, Esra, Berker, Özgül, Ayyüce, Eray, Ebru, Walison

DÜN AKŞAM KAPTANLAR DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de dün akşam kaptanlık oyunu sonrasında takımlar belirlendi. Son olarak Mavi takım kaptanı Uğur ve Kırmızı takım kaptanı Emir, düelloda karşı karşıya geldi. Yarışmacılardan, 30 dakika içinde mıhlama ve mısır ekmeği yapılması istendi. Sürenin sonunda beş dakikalık süre avantajını kazanan Mavi takım kaptanı Uğur oldu.

KAYNAK

Demir Kadın Neslican Tay için Neslihan Atagül’e teklif

Ölümleri ile dünyayı kahreden 9 ünlü

Kilo Vermeye Yardımcı Olacak Besinler

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

23 Ekim Cuma günlük burç yorumları

Aramayı beklediğiniz biri bugün aramayabilir ve bu sizi biraz endişelendirebilir. Telefonu kaldırıp aramak için çok …

Nazlı Senem Ünal : “Menajerimi ara benim ilk dizi tecrübem. Benim için çok önemli”

“Menajerimi ara ilk dizi tecrübem. O yüzden benim için ayrı bir önemi var” “ BKM, …

Birce Akalay Evlenmeye Karşı!

Önceki gün Arnavutköy’de görüntülenen Birce Akalay, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Oyuncu, “Evlenmek istiyor musunuz?” sorusuna, “Hayır” …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: