MasterChef Türkiye dokunulmazlar ve eleme adayları belli oldu

MasterChef Türkiye dokunulmazlar ve eleme adayları belli oldu. TV8’de yayımlanan ve sevenlerinin büyük bir ilgilyle takip ettiği fenoemn yarışma MasterChef Türkiye’nin yeni bölümü yine nefes kesen bir rekabete sahne oldu.

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi Takım yarışmacıları aralarında kapışarak en iyi Tom Yum çorbasını yapmaya ve jüriyi etkilemeye çalıştı. Barbaros bu başarıyı elde ederek dokunulmazlığı alırken ayrıca eleme adayı da belirledi.

MasterChef Türkiye dokunulmazlar ve eleme adayları belli oldu

Masterchef Türkiye’de haftanın 3. ve 4. eleme adayı belli oldu

Haftanın ilk eleme adayı Özgül olmuştı. Kırmızı takım yarışmacıları daha sonrasında eleme oylaması yaparak bir eleme adayı daha ortaya çıkardı. Eleme potasında daha fazla oy alarak haftanın ikinci eleme adayı olan isim Duygu oldu. Haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazanırken Barbaros’un verdiği isimle 3.eleme adayı Berker olurken ve takım oylamasıyla 4.isim ise Ebru oldu.

Karşı takımda bizi destekleyenler var

Mehmet şef, mavi takım kaptanı Celal’e fikrini sorduğunda “diğer takımdan üstün olduğumuzu düşünüyorum” dedi. Şef nedenini sorduğunda “Karşı takımdan da bizi destekleyenler var dedi.” Şef ve bazı yarışmacılar buna anlam veremezken, bazıları da bu söz sonrası laf dalaşına girdi.

 

3 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

26 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

26 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları. Can sıkıntısı bugün isyankar yönünüzü ortaya çıkarabilir. Her zamanki …

Brokoli Çorbası Tarifi

Kış aylarında en sağlıklı sebzelerinin birleştiği lezzet bombası olan sağlıklı beslenmek isteyenler için mükemmel bir …

RTÜK, Kimsesizler dizisi için devreye girdi

RTÜK'ten yapılan açıklamada, "Kimsesizler dizisiyle alakalı gerek Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bildirimleri gerekse STK ve ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: