MasterChef yarışmacısı Walison Fonseca karakolluk oldu

MasterChef yarışmasıyla tanınan Walison Fonseca’nın komşuyla yüksek sesli müzik dinlediği için kavga ettiği ve komşularına küfür ettiği iddia edildi. Apartman sakinlerinin ihbarı sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasına katılan ancak ana kadroya giremeden elenen Brezilyalı yarışmacı Walison Fonseca’nın komşusuyla kavga ettiği iddia edildi.

Sabah gazetesinin haberine göre; Fonseca nişanlısı Melis Pınar‘la oturdukları evde müziğin sesinden dolayı komşuları olan Ali G., ile tartışma yaşadı.

MasterChef yarışmacısı Walison Fonseca karakolluk oldu

MasterChef yarışmacısı Walison Fonseca karakolluk oldu

Komşuları Ali G., çiftin dairesinden gelen müzik sesinden rahatsız olmasından dolayı duvara birkaç yumruk attı. Sonrasında dairenin kapısını çaldı.

Kapıyı temkinli açan Fonseca’nın iddiasına göre, komşu kapıyı yumrukladı ve zorla içeriye girmeye çalıştı. Kapıyı kapatıp kitleyen çift, komşularının bahçeye doğru yöneldiğini ve buradan kendilerine yönelik sinkaflı küfür ve tehdit edildiklerini ileri sürdü.

MasterChef yarışmacısı Walison Fonseca karakolluk oldu

Apartman sakinleri polisi aradı

Küfür etti iddiası

İfadesi alınan komşu Ali G., sesten dolayı duvarı yumrukladığını fakat karşı tarafında ona aynı şekilde karşılık verdiğini ve bunun doğrultusunda rahatsızlığını dile getirmek için daire kapılarına gittiği esnada Melis Pınar’ın “Sen kimsin benim duvarımı yumrukluyorsun” dediğini ve Brezilyalı Walison’un kendisine yabancı küfür ettiğini iddia etti.

Aralarında çıkan tartışma sonrasında polis merkezine gidip ifade veren Ali G., Fonseca’dan şikâyetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

Atiye 2. Sezon için Hazır!

Hakkında Admin

Avatar

Buna da Göz Atın

26 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

26 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları. Can sıkıntısı bugün isyankar yönünüzü ortaya çıkarabilir. Her zamanki …

Brokoli Çorbası Tarifi

Kış aylarında en sağlıklı sebzelerinin birleştiği lezzet bombası olan sağlıklı beslenmek isteyenler için mükemmel bir …

RTÜK, Kimsesizler dizisi için devreye girdi

RTÜK'ten yapılan açıklamada, "Kimsesizler dizisiyle alakalı gerek Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bildirimleri gerekse STK ve ...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: