MasterChef’de MasterClass kazananı belli oldu

MasterChef 2020’nin bu akşamki MasterClass’ında kabuklu deniz mahsullerine dair bilinmeyenler,  şefler tarafından anlatıldı ve ardından yarışmacılar kendilerinden istenen Kadayıflı Karidesi hazırlamak için kıyasıya mücadele verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Günün sonunda en iyi Kadayıflı Karidesi çıkararak ikinci tura geçen sekiz isim belirlendi.

Mehmet Şef, Kadayıflı Karides için Şomer Şefin tabağına en yakın olarak Arem, Eray ve Serhat’ın tabağını söyledi.

Danilo Şef, Kadayıflı Karides için Şomer Şefin tabağına en yakın olarak Barbaros ve Ebru’nun  tabağını söyledi.

Somer Şef, anlattığı tabağa en yakın olarak Esra, Berker ve Özgül’ün tabağını söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Böylece ikinci tura çıkan sekiz isim belli oldu ve MasterClass’ın ikinci aşamasına geçmeye hak kazanan yarışmacılar tekrar karşı karşıya geldi.

Danilo Şefîn MasterClass’ının ardından ikinci turda, Gnocchi (Niyokki) yapan yarışmacılar bu sekiz isim oldu ve MasterClass’a katılan tüm yarışmacıların arasından Arem, Eray, Serhat, Barbaros, Ebru, Esra, Berker, Özgül en iyi Niyakko’yi çıkarmak için kolları sıvadı.

MasterClass’ın ikinci turunda Niyokki yapımı için yarışmacılara verilen süre: 30 dakika

Haber ile ilgili metin girin!.

MasterChef

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

MasterChef

Bu akşam, MasterClass’ın ikinci turunda, en iyi Niyokki için mücadele eden yarışmacılardan en başarılı tabağı çıkaran dört isim, şeflerin tadım yapması ile birlikte belli oldu. Böylece,10 Eylül Perşembe günü MasterChef 2020’de MasterClass’ın üçüncü turuna kalan dört isim Ebru, Berker, Özgül, Serhat oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Böylece bu dört isim, tüm yarışmacılar Mehmet Şef’ten MasterClass aldıktan sonra üçüncü turda son kez karşı karşıya gelerek ıstakoz yapımında hünerlerini tekrar sergiledi. Şefler son olarak tadım yaptı ve en başarılı tabağa karar vermek için bir araya geldi. Dört tabak arasında en az beğenilen tabak Ebru’nunki oldu. Gecenin üçüncüsü Özgül oldu.

Günün sonunda, üç turda da en başarılı tabağı çıkararak MasterClass’ı kazanan isim BERKER oldu.

MasterChef

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

MasterChef

MasterChef

10 EYLÜL MASTERCLASS ÖDÜLÜ NE OLARAK BELİRLENDİ?

MasterChef 2020’nin bu akşamki MasterClass’ında ödül, deniz mahsüllerinden ödül almış bir restoranda, bir gün boyunca deniz ürünlerine dair bir MasterClass daha almak olacak! Kazanan yarışmacı, ikinci kez deniz ürünlerine dair MasterClass alarak tecrübelerine bir yenisini daha ekleyecek.

MASTERCHEF’TE ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef’te dün akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları daha sonra bireysel dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir mücadele verdi. Eleme adayı olmamak için son ana kadar mücadele veren yarışmacılar arasında bireysel dokunulmazlığı kazanan isim MasterChef Emir Elidemir oldu ve 3. eleme adayı olarak MasterChef Ebru Has’ın ismini verdi.

4. eleme adayı ise takım kararının ardından verildi. MasterChef Mavi takım yarışmacıları dün akşam yapılan oylama sonrası haftanın 4. Eleme adayını oy çokluğuyla belirledi. Böylelikle takım kararı sonucu haftanın 4. Eleme adayı  MasterChef Ayyüce oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE’DE HAFTANIN İLK 2 ELEME ADAYLARI KİMLER OLMUŞTU?

MasterChef Türkiye’nin Salı akşamı ekrana gelen 49. bölümünde haftanın ilk iki eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlığı kaybeden mavi takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Berker oldu ve eleme potasına Duygu’yu gönderdi. Böylelikle haftanın ilk eleme adayı Duygu oldu.

Mavi takım yarışmacıları daha sonrasında eleme oylaması yaparak bir eleme adayı daha ortaya çıkardı. Eleme potasında daha fazla oy alarak haftanın ikinci eleme adayı olan isim Furkan oldu.

KAYNAK

11 Eylül Cuma günlük burç yorumları

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Kış Çayı Tarifi

Havaların soğumasıyla birlikte grip ve nezle gibi hastalıklar da yüzünü gösterdi. Bu hastalıklara karşı faydası …

Burçların Aşık Olma Belirtileri

  Size aşık olduğunuzda nasıl anlarsınız? Ya da aşık olduğunuzu belli eden davranışlar neler? İşte …

Şifalı Bitkiler Ve Faydaları

Alternatif tıp her birçok rahatsızlığa fayda sağlayabiliyor. Şifalı bitkiler nelerdir ve faydalarını sizin için araştırdık. …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: