Masumlar Apartmanı Gülben’in hastalığı

Masumlar Apartmanı Gülben’i olarak bilinen Merve Dizdar, başarılı oyunculuğu ile izleyenden tam not aldı. Ablası ve annesinden ona miras kalmış gibi duran obsesif halleriyle dizi takipçilerinin sevgisini kazanan Gülben karakteri hakkında ayrıntıları derledik. Masumlar Apartmanı Gülben hastalığı nedir?

Masumlar Apartmanı Gülben’in hastalığı

Merve Dizdar’ın hayat verdiği Gülben karakteri, çekingen davranışlarıyla ilgi odağı oldu. Han‘ın kardeşlerinden Gülben’in hastalığının obsesif bozukluk olduğu düşünülse de, ablası Safiye gibi aşırı obsesif tutum sergilemediği de gözlerden kaçmıyor. Diğer yandan Gülben’in sık sık altına kaçırması da, genellikle obsesif favranış sergileyen annelerin çocuklarında görülen bir davranış şekli olarak biliniyor. Altına kaçırma durumu, aşırı temizlik durumuna çocuğu verdiği tepkidir ve bilinçdışı davranış olarak yansır.

Masumlar Apartmanı Gülben'in hastalığı

Masumlar apartmanı gülben kim?

Ailenin en sessiz, en göze batmayan ve hiçbir konuda fikri sorulmayan üyesidir. Bütün hayatını ablası Safiye’nin boyunduruğu altında geçirmiştir. Kimseden sevgi görmemiş olan Gülben, kurtuluşunu aşkta arar ve sıklıkla olmayacak hülyalara kapılır. Ablası Safiye’nin baskıları, sert tutumları karşısında sessizliğini koruyan Gülben, Han-Safiye çatışması arasında kalan kardeştir.

Burçların Kadınları Aşık Olunca

Aslan Burcu Nasıl Geri Döner

Portakal Yaprağı Faydaları!

 

Portakal Yaprağı Faydaları!

Burcunuza Göre Hangi Hayvansınız?

Hakkında Admin

Avatar

Buna da Göz Atın

28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları

28 Ekim Çarşamba günlük burç yorumları. Yeteneklerinize olan geçici bir inanç eksikliği, bir projeye başlamakta …

Burçlara Göre Ayakkabı Tercihi

Burçların karaktere olduğu gibi zevklere de etkisi olduğu bilinmektedir. Gelin birlikte burçlara göre ayakkabı tercihi …

Burçlar Mesajlara Neden Cevap Vermez

Hangi burç mesaj konusunda neden cevap vermediğini sizin için listeledik. Gelin bakalım, Burçlar Mesajlara Neden …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: