Masumlar Apartmanı; İnci, Han ve ailesine ışık mı olacak kaderine mi terkedecek

Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren reytingleri alt üst eden ve büyük bir hayran kitleyicisi kazanan Masumlar Apartmanı’nın yedinci bölümünde İnci kendini Han’ın ailesinin içinde bulacak.

Hem konusu hem de oyunculuklar ile adından söz ettiren Salı günlerinin reyting rekortmeni Masumlar Apartmanı’nın yedinci bölümü ilginç gelişmelere sahne olacak. Babaları Metin beyin alzhemir hastalığından kaynaklanan sorun ile ara insanları karıştırmasından dolayı İnci’yi eski eşi Perihan ile karıştıracak. Bu sebeple Han’ın evine giren İnci ailenin gerçek yüzünü bir nebze daha görecek. Bunun ile beraber arkadaşı Esra’nın uyarılarına rağmen İnci Han’dan korkarken bir yandan yardım etmek isteyecek.

Masumlar Apartmanı; İnci, Han ve ailesine ışık mı olacak kaderine mi terkedecek

Hem ailesinin karanlık yüzünü görecek hem o karanlığa ışık olmaya çalışacak. Babasının kaybolmasındaki sır Han’ın babasını öldürmesi mi yoksa Han’ın babasına yüklü miktarda para vererek ortadan kaybolmasını sağlamak mı? Eğer babasını Han öldürdü ise dizi geri dönülemeyecek bir noktaya girecek ve başrol kötü karakter rolünde olacak. Ama beklenen durum ise Han’ın babasına yüklü para vermiş oldu. Yeni bölüm 27 Ekim Salı günü TRT’de yayınlanacak.

 

Masumlar Apartmanı Gülben’in hastalığı

Masumlar Apartmanı hangi kitaptan uyarlandı?

 

Yanak ve Gıdık Sarkması için Ne Yapılmalı

 

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları. Bugün paraya ve maddi eşyalara aşırı bağımlılığınızı düşünmelisiniz. Değerli …

Öğretmen dizisi neden final yapıyor

Öğretmen dizisi neden final yapıyor? Yayınlandığı ilk bölümlerde reyting kıran konusu ve oyunculukları ile büyük …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: