Kullandığımız Maskeler Ne Kadar işe Yarıyor?

Hangi maskenin ne kadar etkili olduğu akıllarda yer alan en önemli sorunlardan biri. Birçok yerde tıbbi maskeler, N95 maskeleri ve bez maskeler arasında karşılaştırmalar görmek mümkün.

Tıbbi maskeler

Tek kullanımlık tıbbi maskeler, en sık görülen maskeler arasında yer alıyor. Bu maskelerin amacı, burnu ve ağzı havada asılı duran damlacıklarından korumak.

Maskelerindeki yüksek mukavemet, yüksek sıcaklık dayanımı, iyi stabilite ve hava geçirgenliği ile gerekli sağlık koşullarını sağlıyor. Üretilen maskeler yüksek koruma seviyesine sahip hava kaynaklı solunum yolu enfeksiyonu hastalıklarına karşı korunması için uygundur.

Öncelikle Maske seçimi yaparken dikkat etmeniz gerekir, satılan birçok maskenin hiçbir faydası olmuyor. Bu Yüzden maske seçiminize dikkat etmeniz gerekir. Neto Medikal ise Üç Katlı, Tel ve Lastikli Maske Üretimi ile başarılı bir politika yürütüyor. 

 

Kendi üretim yerlerinden olduğu gibi pazar yerlerinden de toplu veya tekli satışları gerçekleştirmekteler. 

https://www.trendyol.com/netomedikal/3-katli-burun-telli-lastikli-suponbond-maske-50-adet-p-50619299?boutiqueId=540000&merchantId=220508&filterOverPriceListings=false

P2R Parçacık Filtreleri, 2125

Katı ve sıvı parçacıklara karşı koruma, P2R.

P2R Parçacık Filtreleri, 2128

OEL’in altındaki organik buhar ve asit gazlarına karşılık ve ek olarak organik ve asit gazlarına, buharlara ve ayrıca 10 xTLV’ye kadar olan ozona karşı ek koruma sağlayan P2R katı ve sıvı parçacıklara karşı korur.

P3R Parçacık Filtreleri, 2135

Katı ve sıvı parçacıklara karşı koruma, P3R.

P3R Parçacık Filtreleri, 2138

Organik ve asit gazlara, sınırın altındaki buhara karşı ek koruma ve ayrıca 10 x TLV’ye kadar ozonlu katılar ve sıvı parçacıklara karşı P3R korur. Ek olarak Mesleki Maruziyet Sınırı’nın altındaki organik buhar ve asit gazlarına karşı da koruma sağlar.

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Zencefilli Tarçınlı Bisküvi Tarifi

Zencefilin gerek tadı gerek faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bu besini bisküvide kullanmayı denediniz mi? Denemediyseniz Zencefilli …

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları

10 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları. Bugün paraya ve maddi eşyalara aşırı bağımlılığınızı düşünmelisiniz. Değerli …

Öğretmen dizisi neden final yapıyor

Öğretmen dizisi neden final yapıyor? Yayınlandığı ilk bölümlerde reyting kıran konusu ve oyunculukları ile büyük …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: