Kullandığımız Maskeler Ne Kadar işe Yarıyor?

Hangi maskenin ne kadar etkili olduğu akıllarda yer alan en önemli sorunlardan biri. Birçok yerde tıbbi maskeler, N95 maskeleri ve bez maskeler arasında karşılaştırmalar görmek mümkün.

Tıbbi maskeler

Tek kullanımlık tıbbi maskeler, en sık görülen maskeler arasında yer alıyor. Bu maskelerin amacı, burnu ve ağzı havada asılı duran damlacıklarından korumak.

Maskelerindeki yüksek mukavemet, yüksek sıcaklık dayanımı, iyi stabilite ve hava geçirgenliği ile gerekli sağlık koşullarını sağlıyor. Üretilen maskeler yüksek koruma seviyesine sahip hava kaynaklı solunum yolu enfeksiyonu hastalıklarına karşı korunması için uygundur.

Öncelikle Maske seçimi yaparken dikkat etmeniz gerekir, satılan birçok maskenin hiçbir faydası olmuyor. Bu Yüzden maske seçiminize dikkat etmeniz gerekir. Neto Medikal ise Üç Katlı, Tel ve Lastikli Maske Üretimi ile başarılı bir politika yürütüyor. 

 

Kendi üretim yerlerinden olduğu gibi pazar yerlerinden de toplu veya tekli satışları gerçekleştirmekteler. 

Trendyol satış mağaza için BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

P2R Parçacık Filtreleri, 2125

Katı ve sıvı parçacıklara karşı koruma, P2R.

P2R Parçacık Filtreleri, 2128

OEL’in altındaki organik buhar ve asit gazlarına karşılık ve ek olarak organik ve asit gazlarına, buharlara ve ayrıca 10 xTLV’ye kadar olan ozona karşı ek koruma sağlayan P2R katı ve sıvı parçacıklara karşı korur.

P3R Parçacık Filtreleri, 2135

Katı ve sıvı parçacıklara karşı koruma, P3R.

P3R Parçacık Filtreleri, 2138

Organik ve asit gazlara, sınırın altındaki buhara karşı ek koruma ve ayrıca 10 x TLV’ye kadar ozonlu katılar ve sıvı parçacıklara karşı P3R korur. Ek olarak Mesleki Maruziyet Sınırı’nın altındaki organik buhar ve asit gazlarına karşı da koruma sağlar.

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Burçların Sevgilileri Nasıl Olmalıdır

Aşkta burçların etkisi bilinen bir konudur. Sizin için burçlarda “Burçların sevgilileri nasıl olmalıdır” konusunu araştırdık. …

Yaşlıların Kullanabileceği 15 Cep Telefonu

Yaşlıların kullanabileceği cep telefonları hangileridir? Akıllı telefonların hızla yaygınlaştığı şu zamanlarda dedelerimiz ve ninelerimiz için …

Zeytinyağının Faydaları ve Zararları

Zeytinyağının Faydaları nelerdir ? Zeytinyağının hem sağlık hem de güzellik açısından oldukça çok faydası vardır. …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: