Mekanın Sahibinden “Özkan Uğur Öldü” Yalanlarına Cevap

MFÖ Grubu solistlerinden ve usta oyuncu Özkan Uğur Sosyal medyada dolaşan Özkan Uğur öldü, haberleri için paylaşımda bulundu.

Kısa bir süre önce MFÖ Grubu maskenin önemine dikkat çekmek için “Maskemizi takalım, sosyal mesafemizi koruyalım” mesajlı şarkı için bir araya gelerek paylaşımda bulundu.” Bu videonun akabinde de sosyal medyada Özkan Uğur öldü şeklinde tweetler atılmaya başlandı. Hatta bu tweete inanan birçok insan oldu. Google’dada kısa sürede Özkan Uğur öldümü şeklinde aramalar Türkiye trendinde zirveye çıktı. Bilindiği üzere Özkan Uğur daha önce 2013 yılında Lenfoma kanserine yakalanmış, kanseri yakalanmıştı. Ancak telrar kansere yakalanan ünlü oyuncunun tedavisi devam ediyor.

Ardından Özkan Uğur instagram hesabından “Sosyal medyada yalan bir haber dolaşıyor. Maalesef beni gene öldürdüler. Allah’a şükürler olsun yaşıyorum, iyiyim. Sevgiler” şeklinde gönderi paylaştı. Sevenleri bu paylaşımını beğeni yağmuruna tutarken, iyi dileklerini iletti. Aynı zamanda bu yalan haberi yayanlar için “İnsan hayatı hakkında yalan haber yapmaya utanmıyor musunuz” ” Ölüm şakaya alınacak bir durum değil ” ” Bu yalan haberi yayanların karakterinden şüphe duyarım ” ” Özkan Uğur bizimle” şeklinde yorumlar atıldı.

 

Kanser Tedavisi Gören Özkan Uğur’un Son Hali


Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Srebrenitsa Katliamı

Srebrenitsa Katliamı ya da Srebrenitsa Soykırımı 1991-1995 Yugoslavya İç Savaşı (Hırvatistan Savaşı ve Bosna Savaşı)’nda Sırp Cumhuriyeti …

Burcu Özberk Tatilin Tadını Çıkarıyor

Afili Aşk dizisindeki başarılı performansı ile Altın Kelebek’te ödül kazanan Burcu Özberk tatilini Bodrum’da sürdüren …

Tuğba Özay Eskisi Gibi!

Bir zamanlar podyumlarda adından söz ettiren Tuğba Özay o zamanlarki güzelliğini koruduğunu bir kere daha …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: