MFÖ Grubunun Solisti Özkan Uğur’dan Kötü Haber

MFÖ grubundan Mazhar Alanson ve Fuat Güner 23 Nisan için konser verdiği sırada Özkan Uğur’un konsere katılmama sebebini açıkladı.

Mazhar Alanson ve Fuat Güner, dün 23 Nisan Çocuk Bayramı dolayısıyla Gülhane Parkı’nda konser verdiği sırada şarkı arasında MFÖ grbundan Güner , Özkan Uğur’un kanser tedavisi gördüğü için konsere gelemediğini açıkladı. İstanbul Valiliğince düzenlenen ve MFÖ konseri koronavirüs (Kovid -19) salgını nedeniyle seyircisiz online olarak yayınlandı.

Sanatçı Mazhar Alanson konserde  Evlerdeyiz diye işi sermek yok. Çünkü iyi notlar, kötü notlar var, yine sınıfı geçmek ve kalmak var. Anne babalar, lütfen çocukların başına dikilmeyin ders çalışırken. Onları biraz rahat bırakın. Ne güzel okul bahçesinde teneffüslerde oynardınız, anne-babanızla birlikte dolaşmak ne kadar kıymetliymiş. Bundan sonra hayatın kıymetini biz büyükler zaten anladık ama siz de bunları inşallah idrak edersiniz.” dedi.

Özkan Uğur, 2013 yılında kansere yakalanmış ve hastalığı yenmişti. Sanatçı Fuat Güner ise kanser tedavisi gören Özkan Uğur’un çok istemesine karşın doktorunun risk uyarısı nedeniyle aralarında olmadığını söyledi.

Yasemin Özilhan ‘ın Son Hali Takipçilerini Şaşırttı


Hakkında Merve

Avatar

Buna da Göz Atın

Merve Boluğur ’un Bikinili Pozları Hayran Bıraktı

 Ünlü oyuncu Merve Boluğur uzun süredir ekranlarda uzak bir yaşam sürüyor. Geniş bir hayran kitlesine …

Pelin Karahan ‘ın Bikinili Pozları

Ailesiyle birlikte Bodrum’da tatil yapan güzel oyuncu Pelin Karahan sosyal medya hesabından paylaşım yaptığı bikinili …

Nez 5.kez Nikah Masasına

Şarkıcı 41 yaşındaki Nez 5.kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Ünlü şarkıcı teniz antrönürü olan Gökhan …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: