Mikroblading Nedir?

Mikroblading Nedir? Güzelliğine dikkat eden tüm kadınlar için kaşlar çok önemlidir. İşte merak edilen mikroblading uygulaması!

mikroblading

Mikroblading Nedir?

Genetik sebeplerden yada bazı ilaç kullanımları sonucunda kaşlarımız dökülebiliyor. Bazende kaşlarımızın doğal görüntüsünü beğenmiyoruz. Daha etkileyici bakışlar için kaşların yüzümüze uygun olarak tasarlanması ve bunun uzun süre yüzümüzde kalmasını isteriz. Bunun için de kaşlarımızı düzenli olarak almak ve aralardaki boşlukları kaş farı ile doldurmamız gerekir. Ancak bunu her gün tekrar tekrar yapmak birçok kişi için oldukça zordur. İşte böyle durumlarda istediğimiz kaş görüntüsüne ulaşabilmemiz için kozmetik ve tıbbi uygulamalar hayatımızı kurtarıyor.

Kaşlarımızın güzel görünmesi için oldukça etkili yöntemler var. Mesela dövme uygulamasıyla kaşlarımızın arasındaki boşluklar dolsun veya kıl ekme yöntemleriyle kaşlarımız dolgun görünsün. Bunun için günümüzün en sık kullanılan, en kalıcı ve en doğal kaş kontürü yöntemi olan Mikroblading 3D kaş kontörü uygulamasını sizlere sunuyoruz.


Hakkında

Avatar

Buna da Göz Atın

Wayfair için Trendyol’dan açıklama!

Wayfair skandalı tüm dünya gündemine oturmuş durumda. ABD’de Wayfair adlı e-ticaret sitesinde ürünler üzerinden çocuk …

Sevgilisine Şiddet Uyguladığı İleri Sürülen Ozan Güven İçin İstenen Ceza

Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı ileri sürülen Ozan Güven ‘e 3 yıl 8 aydan, 13,5 yıla …

Simge Sağın Güzelliği ile Hayran Bırakmaya Devam Ediyor

Yaz tatilini karavanda geçirmeyi tercih eden ünlü şarkıcı Simge Sağın sosyal medya hesabından paylaştığı pozlarında …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: