Mikroblading Nedir?

Mikroblading Nedir? Güzelliğine dikkat eden tüm kadınlar için kaşlar çok önemlidir. İşte merak edilen mikroblading uygulaması!

mikroblading

Mikroblading Nedir?

Genetik sebeplerden yada bazı ilaç kullanımları sonucunda kaşlarımız dökülebiliyor. Bazende kaşlarımızın doğal görüntüsünü beğenmiyoruz. Daha etkileyici bakışlar için kaşların yüzümüze uygun olarak tasarlanması ve bunun uzun süre yüzümüzde kalmasını isteriz. Bunun için de kaşlarımızı düzenli olarak almak ve aralardaki boşlukları kaş farı ile doldurmamız gerekir. Ancak bunu her gün tekrar tekrar yapmak birçok kişi için oldukça zordur. İşte böyle durumlarda istediğimiz kaş görüntüsüne ulaşabilmemiz için kozmetik ve tıbbi uygulamalar hayatımızı kurtarıyor.

Kaşlarımızın güzel görünmesi için oldukça etkili yöntemler var. Mesela dövme uygulamasıyla kaşlarımızın arasındaki boşluklar dolsun veya kıl ekme yöntemleriyle kaşlarımız dolgun görünsün. Bunun için günümüzün en sık kullanılan, en kalıcı ve en doğal kaş kontürü yöntemi olan Mikroblading 3D kaş kontörü uygulamasını sizlere sunuyoruz.

Hakkında

Avatar

Buna da Göz Atın

Burçların Güçlü Yönleri

Her insanın güçlü olduğu noktalar bulunmaktadır. Burçların güçlü noktalara etkisi olduğu bilinir. Gelin birlikte burçların …

Burçların Zayıf Yönleri

Her insan güçlü olduğu kadar zayıftır. Burçların zayıf olunan noktalara etkisi olduğu aşikardır. Gelin birlikte …

Hematom Neden Oluşur ve Tedavisi

Hematom Neden Oluşur ve Tedavisi nelerdir? Kan birikimi ve kanama olarak bilinen hematomun nedenleri arasında …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: