Misafir Yatak Odası Dekorasyonu ve Öneriler

Misafir Yatak Odası Dekorasyonu ve Öneriler… Misafirlikler, toplumsal hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Ancak, yatılı gelen misafirlere güzel bir ortam sunmak için, onlara yönelik olarak tasarlanmış bir yaşam alanı sunmak isteriz. Hem kendimizin hem de evlerimize gelen misafirlerimizin mutluluk düzeyini arttıracaktır.

Sizler de buradaki uzman tasarımcı fikirlerinden yararlanarak, misafirleriniz için şık ve fonksiyonel bir yatak odası tasarlayabilirsiniz. Unutmayın ki, dekorasyon belli eşyaları uyum içerisinde bir araya getirmekten çok bir yaşam felsefesidir. Evlerimiz de bu felsefeden payını en büyük şekilde almaktadır.

Arkadaşlarla zaman geçirmek hem misafirler hem de ev sahipleri için keyifli olduğu kadar yorucu bir tecrübe olacaktır.

Misafir Yatak Odası Dekorasyonu ve Öneriler
Misafir Yatak Odası Dekorasyonu ve Öneriler

Bu yüzden misafirlerinize, günün stresini ve yorgunluğunu atıp, adeta pillerini şarj edebilecekleri sakin ve sessiz bir yaşam alanı sunun. Açık tonda griler ve parlak beyazlar, beş duyumuz üzerinde fazla yük oluşturmadıklarından dolayı bu tür bir alanı sağlamak için uygun renklerdir. Ayrıca, yatağın yanına radyo ya da PSP gibi bir elektronik eşya koyarak, misafirlerinizi en ince detayına kadar düşündüğünüzü gösteren minik bir kişisel dokunuş yapabilirsiniz.

Dubleks evler için, üst katlardaki odalar, misafir yatak odası oluşturmak için en uygun odalardır.

Doğal olarak nadiren kullanılmaya meyilli bu odalarda bulunan açılı tavan her ne kadar sıkışık bir alan oluştursa da bir misafir için bunun fazla bir önemi olmayacaktır. Modern tesisat sistemlerinden yararlanarak bu odaya minik bir banyo da kurarsanız, misafirlerinizin banyoyu kullanmak için yaşayacakları çekinme duygusunu da ortadan kaldırarak, onlara eşsiz bir yaşam alanı sağlamış olursunuz

 

Oturma Odası Duvar Dekorasyonu Önerileri

Hakkında Defne

Avatar
Bilemezsin.

Buna da Göz Atın

Hüs Hastalığı Nedir

Hus hastalığı nedir sorusuna tam olarak Hemolitik üremik sendrom (hus) akut böbrek yetmezliği bulguları ve …

Aleyna Çakır olayında şüpheli Ümit Can’ın annesi intihar etti

Türkiye'nin konuştuğu Aleyna Çakır olayında "şüpheli" olarak kamuoyuna yansıyan Ümit Can'ın annesinin Sosyal Hizmetler'de görevli olduğu ortaya ...

Terazi Burcu Aşk Uyumu

Terazi burcu aşk uyumu yaşadığı burçlar hangileridir? Terazi burcu kişilerinin diğer burçlarla olan aşk uyumunu …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: