Mucize Doktor Yeni Sezon için Hazırlıklara Başlıyor

Uzun süredir merakla beklene Mucize Doktor yeni sezon için 16 Temmuz’dan itibaren dizi çekimlerine yeniden başlıyor. Sezona erken başlamanın nedeni ise dizisinin stok bölüm yapma isteği. 

Mucize Doktor dizisi Eylül ayından itibaren tekrar izleyicileri ile buluşacak. Ancak şimdiden çekimlere başlanacak. Nedeni ise olası ikinci bir pandemi dalgasına karşı stok bölüm bulundurmak.

Mucize Doktor Yeni Sezon için Hazırlıklara Başlıyor

Dizide oyuncu kadrosunda önemli yenilikler var. Özge Özder’in canlandırdığı Kıvılcım artık yok. Diziye sonradan katılan Merve Çağıran’ın canlandırdığı Damla da olmayacak. Bu iki karakterin hikayeden neden çıkartıldığı bilinmiyor. Ancak her iki oyuncunun da duruma çok üzüldüğü kesindi.

Hakan Kurtaş ile Seda Bakan ise diziye katılan iki önemli isim oldu. İki oyuncu yeni karakterlerle dizide farklı bir hava estirecek.

Hakan Kurtaş, sürprizli ve zor geçmişiyle ön plana çıkacak Doruk olarak Berhayat Hastanesi’nde yeni doktor rolünü üstlenecek. Seda Bakan’ın da diziye doktor karakteri ile katılacağı belirtiliyor.

 

Survivor 2020 Yarışmacıları Kimlere Benziyor

Hakkında Nehir Kozan

Nehir Kozan
𝑮𝒆𝒛𝒎𝒆𝒌 , 𝒚𝒆𝒏𝒊 𝒚𝒆𝒓𝒍𝒆𝒓 𝒈𝒐̈𝒓𝒎𝒆𝒌 𝒅𝒆𝒏𝒊𝒍𝒅𝒊 𝒎𝒊 𝒂𝒌𝒂𝒏 𝒔𝒖𝒍𝒂𝒓 𝒅𝒖𝒓𝒖𝒓. 𝑩𝒊𝒓 𝒅𝒆 𝒎𝒖̈𝒛𝒊𝒌 ...

Buna da Göz Atın

MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyununu kazananı belli oldu

MasterChef 2020’de bu akşam dokunulmazlık oyununda yapılacak menü açıklandı. Menüyü, düelloyu kazanan Serhat, şefler ile …

BESLENME TARZI ÇOCUKLARIN ZEKÂSINI ETKİLİYOR

Beslenme tarzı, yaşamımızın temel bir gereksinimini ve sağlığımızı korumanın bir parçasını oluşturmaktadır. Beslenme tarzı çocuklarda …

Jean Giymenin Püf Noktaları

Bu yazımızda sizler için Jean giymenin püf noktaları ve bunların nasıl doğru uygulanacağından bahsedeceğiz. Nedir …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: