Murat Övüç Mal Varlığını Anlattı

Armağan Çağlayan’ın programına katılan sosyal medya fenomeni Murat Övüç, reklam başına 20 bin TL kazandığını söyleyerek mal varlığını anlattı.

Sosyal medyada yayınladığı videolarla kısa sürede fenomen olan Murat Övüç Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalında yayınlanan programına konuk oldu. Kazandığı paraları nasıl harcadığını ve bir reklamdan ne kadar ücret talep ettiği ile ilgili açıklamalar yaptı.

Eş cinsel olduğunu babasına söyleyemediği için bir evlilik yaptığını söyleyen Övüç “Babamın yanında hep kimliğimi sakladım. Gençlik fotoğraflarım hep sakallıdır. 10 yıl önce babam vefat ettikten sonra eşimden boşandım ve evden ayrıldım. Zincirimi kırmak istedim. Zor dönemler başladı. Ailem, ablalarım, abilerim bana küstü” dedi.

“Ablama ben eş cinselim dedim, ‘Bunu babama anneme anlatamayız’ dedi. Babam istedi diye evlendim. Eşimle hala görüşüyoruz, arkadaş gibiyiz. Oğlumun annesi ile arası çok iyi. Ama iyi ki evlenmişim oğlum oldu. Rezidans istiyordum oldu, havuzlu villa istiyordum oldu, anneme bir ev bir yazlık istiyordum ikişer tane aldım, oğlumun hem BMW’si hem Mercedes’i var. Yani ne yapayım daha” olarak devam ederek mal varlığını açıkladı.

Son olarak “12 evim 4 arabam var” dedi.

 

Ünlü Oyuncu Ceyda Düvenci Hamile Mi?


Hakkında Merve

Avatar

Buna da Göz Atın

Fondöten Lekesi Nasıl Çıkar ve Öneriler

Kadınların makyaj malzemelerinin vazgeçilmezi olan fondöten yüzde kusursuz bir görünüm sağlar. Genelde sıvı fondötenler kullanılmaktadır. …

Birce Akalay ‘dan Tatil Keyfi

Birce Akalay, Balet Can Tunalı ile ilişkisini bitirdikten sonra Fasih Saylan ile birliktelik yaşamaya başladı. …

Müge Anlı’da aranan Levent Karaduman bulundu mu?

Levent Karaduman ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Denizli’nin Merkezefedi ilçesi Servergazi Mahallesi’nde …

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: